xcounter
#

Війна, 15-й день: інформує Генеральний штаб

Оперативне зведення на ранок 10 березня
Війна, 15-й день: інформує Генеральний штаб
3908

Генштаб ЗСУ повідомив оперативну інформацію станом на 06:00 четверга 10 березня

Розпочато п’ятнадцяту добу героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Збройні сили України продовжують стримувати наступ російської армії на низці напрямків, обороняють Київ, Харків, Чернігів, прикривають кордон із Білоруссю, стримують противника поблизу Кривого Рогу та Миколаєва, захищають Маріуполь.

Генштаб ЗСУ повідомив оперативну інформацію станом на ранок, 6:00 четверга 10 березня.

Читайте також: Для Bayraktar TB2 будуть нові цілі – замість бензовозів ворожі трубопроводи

Сили оборони України продовжують стримувати наступ ЗС РФ у Донецькому, Слобожанському та частині Таврійського операційного районів. Захищають українські міста Харків та Охтирку. Основні зусилля зосереджуються на недопущенні просування противника в південно-східному напрямку. Триває кругова оборона міста Маріуполя.

Разом з тим продовжується прикриття державного кордону з Республікою Білорусь.

На Сіверщині, українські захисники утримують оборону міста Чернігова. Вживаються заходи щодо стримування просування ворога в напрямку Києва.

На посту. Фото ілюстративне

Угруповання сил і засобів оборони міста Києва перебуває в постійній готовності до відбиття наступу противника, наносить вогневе ураження наступальним угрупованням окупантів та утримує визначені оборонні рубежі.

На південному напрямку здійснюється стримування противника у напрямках на міста Кривий Ріг, Миколаїв, Вознесенськ та населений пункт Нововоронцовка (Херсонської області), .

На інших напрямках угруповання військ проводять стабілізаційну операцію та виконують завдання територіальної оборони.

Збитий ворожий літак. Фото ілюстративне.

Угруповання Повітряних Сил Збройних Сил України відбивають ракетно-бомбові удари та знищують засоби повітряного нападу противника, здійснюють протиповітряне прикриття важливих об’єктів України та угруповань військ.

Протягом останніх двох діб винищувальна авіація та підрозділи зенітно-ракетних військ знищили чотири штурмовика Су-25 та два вертольоти противника.

Противник знизив темпи наступу, його особовий склад деморалізований. Значно збільшилась кількість випадків дезертирства та мародерства.

Віримо в Збройні Сили та інших українських захисників

Слава Україні!

Читайте також: ПТРК "Стугна" та "Корсар", що мали б піти на експорт, знищили шість танків та одну БМП у бою за Київ