xcounter
#

Відповідь на питання, що роблять касетні боєприпаси ATACMS з російськими вертольотами (фото)

61344
Відповідь на питання, що роблять касетні боєприпаси ATACMS з російськими вертольотами (фото)

Також це фото цілком пояснює, чому рахувати втрати ворога на авіабазах у поки окупованому Луганську та Бердянську за супутниковими знімками доволі марна справа

У мережі з'явилось фото частини фюзеляжу російського ударного вертольота Ка-52, який потрапив під удар касетним ATACMS.

Нібито фото зроблено на авіабазі під окупованим Луганськом де, на основі супутників знімків було помічено ураження мінімум п'яти ворожих вертольотів. Але фото нижче цілком демонструє чому за знімками з космосу дуже важко проаналізувати кількість уражених вертольотів.

Читайте також: ЗСУ влаштували пекло "Солнцепеку" разом з його екіпажем (відео)
ураження касетним боєприпасом Ка-52

На швидкий перший погляд - декілька отворів у оселенні кабіни та поряд з нею. Але якщо придивитися уважніше, то картина виглядає наступним чином:

ураження касетним боєприпасом Ка-52

І цей вертоліт не горів, не розвалився на частини й помітити це ураження із супутника не можливо. Хоча це декілька десятків слідів від уламків касетних суббоєпрпасів M75 лише в одному районі кабіни площею десь 1,5 на 1,5 метра.

При цьому якраз кабіна - найменш цікава, бо значно важливіше кількість аналогічних отворів у районі двигунів та паливної системи. Бо попри те, що у РФ називають Ка-52 броньованим, в реальності він пробивається зі стрілецького озброєння, що ще весною минулого року засвітили самі російські льотчики.

ка-52 бронювання

І цей та інші вертольоти ворога з аналогічними пошкодженням мають бути відправлені на завод, де їм зможуть провести повноцінне дефектування та провести заміну всіх пошкоджених вузлів. А це означає доволі тривалий за строком процес, який не факт що взагалі буде реалізований.

Читайте також: РФ вже розконсервувала 30% своїх САУ "Нона-С", але має в запасі ще майже три сотні машин