xcounter
#

"Українська бронетехніка" достроково виконала контракт з виробництва СБА "Новатор" для НГУ

221
СБА "Новатор" у цеху ТОВ "Українська бронетехніка"
СБА "Новатор" у цеху ТОВ "Українська бронетехніка"

У четвер, 26 березня ц.р., ТОВ "Українська бронетехніка" розпочала процедуру передачі партії спеціалізованих броньованих автомобілів (СБА) "Новатор", які були виготовлені в рамках державного контракту між підприємством і Національною гвардією України

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу підприємства.

Згідно з технічним завданням замовника, машини укомплектовані радіостанцією, приладами нічного бачення, автоматичною системою пожежогасіння, відеореєстратором спеціального типу і напівавтоматичною системою підкачки шин.

Читайте також: Відгуки військових, які експлуатують "Дозор-Б"

СБА "Новатор" пристосований до експлуатації в складних умовах бездоріжжя. Автомобіль з колісною формулою 4×4 і 6,7-літровим турбодизельним двигуном здатен долати без підготовки водні перешкоди глибиною до 1,4 м і підйоми до 60%, а також розвивати швидкість по шосе від 140 до 170 км/год залежно від типу двигуна. Запас ходу по пересіченій місцевості становить 700 км, по автошляхах – 1000 км.

СБА "Новатор" озброєний ПТРК "Стугна-П"
СБА "Новатор" озброєний ПТРК "Стугна-П" у складі протитанкового підрозділу 93 ОМБр ЗСУ

"Завдяки злагодженим і професійним діям команди підприємства і незважаючи на складну ситуацію в країні, нам вдалося на місяць раніше терміну завершити виробництво броньовиків для Нацгвардії", – зазначив голова Наглядової ради ТОВ "Українська бронетехніка" Андрій Сенченко.

Варто додати, що наразі на базі рухомої платформи "Новатор" ведеться розробка лінійки бойових і транспортних машин для потреб Збройних Сил і силових структур України. Презентацію заплановано наступного місяця.

Читайте також: "Амулет" від КБ "Луч": БРДМ-2 отримав новий ракетний бойовий модуль (відео)