xcounter
#

Україна посилює кордон з Білоруссю, перекидає Нацгвардію та будуватиме нові укріплення

1359
Бійці НГУ прямують на підсилення кордону з Білоруссю, фото з відкритих джерел
Бійці НГУ прямують на підсилення кордону з Білоруссю, фото з відкритих джерел

Наша держава використовує усі можливі засоби реагування на гібридні загрози від Кремля

Керівництво Національної гвардії України ухвалило рішення перекинути на західний кордон для захисту України підрозділи 4-ої бригади швидкого реагування НГУ. Гвардійці виконуватимуть завдання спільно із підрозділами Державної прикордонної служби та Національної поліції, пише АрміяInform.

Зазначається, що бійці НГУ використовуватимуть власні безпілотні комплекси та авіацію для виконання моніторингу місцевості. Літаки структур МВС також допомагатимуть оперативно реагувати та за потреби швидко перекидати особовий склад підрозділів НГУ.

Читайте також: Лукашенко влаштував "війну мігрантами" проти Польщі, до чого готуватись Україні

Воєнно-політичне керівництво держави при цьому також покладається на взаємодію між усіма силовими відомствами, залучених для посилення кордону з Білоруссю.

За поточними даними, північні рубежі нашої країни прикриває близько 8,5 тисяч поліцейських, бійців НГУ та військовослужбовців Держприкордонслужби.

Держприкордонслужба з липня 2021 року планомірно посилює захист кордону з Білоруссю, зокрема - на річкових маршрутах, ілюстративне фото з відкритих джерел

Також варто відзначити, що під час свого засідання 16 листопада цього року Кабінет Міністрів рішення виділити додатковий 21 мільйон гривень для потреб ДПСУ.

Гроші будуть використані на інженерне посилення кордону з Білоруссю.

Бійці НГУ прямують на підсилення кордону з Білоруссю, фото з відкритих джерел
Читайте також: Якщо Кремль наважиться на нове вторгнення, "вістря атаки" може бути спрямоване на Маріуполь