xcounter
#

У ЗСУ пояснили важливість взяття Кліщіївки та Берхівки для успіху в Бахмуті

4330
Фото: Генеральний штаб Збройних Сил України
Фото: Генеральний штаб Збройних Сил України

Українські військові мають успіхи на Бахмутському напрямку у важких боях з російським окупаційним військом

Сили оборони України перехопили стратегічну ініціативу і ведуть наступальні дії широким фронтом на Бахмутському напрямку – таку інформацію повідомляє Генеральний штаб України у ранковому зведенні станом на 06:00 29 червня.

Як відзначають у Генштабі, українські військові продовжують тиснути на російські війська на флангах поблизу міста і вибивають ворога з захоплених позицій. Росіяни чинять шалений спротив, водночас Сили оборони України мають успіх у важких боях і закріплюються на досягнутих рубежах.

Читайте також: Поки РФ трясе, ЗСУ здійснили наступ у районі Бахмуту, а також ліквідували важливий плацдарм ворога

Більше деталей про успіхи наших військових на цьому напрямку в ефірі видання "Радіо Свобода" розповів командир одного з підрозділів ЗСУ Денис Ярославський.

"Збройні Сили України фактично беруть під контроль повністю Кліщіївку. Це стратегічна точка, з якої почнуться наступальні дії безпосередньо на південь Бахмуту", – стверджує Ярославський.

За його словами, зараз підрозділи ЗСУ цілодобово контролюють з повітря все, що відбувається у Бахмуті. Крім того, Ярославський стверджує, що зараз також йдуть щільні бої за Берхівку, що на півночі Бахмуту.

"Якщо будуть взяті під контроль повністю Берхівка та повністю Кліщіївка, це дві стратегічні висоти з півночі та з півдня Бахмуту, місто можна буде брати в оперативне оточення", – зауважує військовий.

Про успіхи на Бахмутському напрямку говорить також і Командувач Сухопутних Військ ЗСУ Сирський, публікуючи кадри роботи 45-ї ОАБр та 57-ї ОМПБр по російських позиціях – як відзначається, на цьому напрямку було знищено ворожий міномет "Васильок" та склад БК.

Читайте також: В боях за Бахмут на 25,6 тисяч окупантів припадає лише 210 артсистем, і це багато що каже про "м’ясні штурми" рашистів