xcounter
#

США несподівано розгорнули 2-у бригаду 101-ої десантної дивізії поряд з кордоном України у Румунії

65407
Бійці 2-ої бригади 101-ої десантної дивізії США (US Army)
Бійці 2-ої бригади 101-ої десантної дивізії США (US Army)

101-а десантна дивізія - одне з елітних ​з'єднань армії США, яке призначене для розгортання у мінімальний час

Армія США без зайвого анонсування перекинула та вже розгорнула у Румунії 2-у бригаду 101-ої десантної дивізії зі штатною кількістю у 4,7 тисячі осіб.

Відповідний сюжет був зняти американським каналом CBS, які отримали ексклюзивну можливість поспостерігати за тренуванням, яке проходить за декілька кілометрів від кордону з Україною.

Читайте також: Німецька РЛС TRML-4D від Hensoldt: чому це не просто радар для ЗСУ та скільки їх отримає Україна

Одразу слід зазначити, що 101-а десантна дивізія - одне з найбільш боєготових та елітних з'єднань армії США з мінімальним часом для перекидання та розгортання на будь-якому театрі військових дій строком до декількох діб.

У сюжеті прямо йдеться про те, що це перекидання пов'язано із загрозою з боку РФ, зокрема і плани Кремля 7-місячної давнини з прориву на Одесу та відрізанням України від Чорного моря. Також зазначається, що під час тренувань були відтворені ситуації з досвіду боїв ЗСУ з армією РФ, а окрім "легкої піхоти", перекинута й "важка техніка". Разом із американськими військовими аналогічне тренування проходить й армія Румунії.

Також у сюжеті є цікавий пасаж, що підрозділи 101-ої десантної дивізії США знаходяться у Румунії з метою захисту території НАТО, але у випадку "ескалації бойових дій або напад на НАТО вони повністю готові воювати на території України".

Читайте також: Як ЗСУ з ПКР б’ють по наземних цілях, коли РФ почне воювати на Т-55 і ПТ-76 і як рашист зі "Ступором" проґавив БПЛА: новини та події тижня війни від Defense Express