Зокрема у листопаді 2019 року було придбано 260 парашутних систем цього типу.
Минулого року парашути Т-11 були офіційно допущені до експлуатації в ЗС України (Десантно-штурмових військах), разом із парашутними системами Intruder RA-360, Hi-5 та керованими системами точного повітряного десантування вантажів MicroFly II та FireFly.
Читайте також: "Мотор Січ" поставила до Латвії дві партії авіадвигунів для гелікоптерів на $6,5 млн
Це вже не перша партія – у квітні "Спецтехноекспорт" повідомив про виконання контракту з постачання неназваної кількості парашутних систем спеціального призначення та керованих систем десантування вантажів Airborne Systems North America, в інтересах ДШВ ЗСУ.
Парашутна система Т-11 призначена для бойових і навчально-тренувальних стрибків вдень та вночі з гелікоптерів типу Мі-8 та військово-транспортних літаків типу Ан-26, які виконуються окремим парашутистами або групою, з повним озброєнням та спорядженням (або без нього) на швидкості польоту до 277 км/год, з висот 152 - 5330 м при польотній масі парашутиста до 181 кг.
Перед початком експлуатації нових десантно-парашутних систем, "Спецтехноекспорт" та фахівці американської компанії організували навчання військових інструкторів особливостям використання та обслуговування нового обладнання.
Читайте також: ЗСУ отримали вже понад 200 модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року