xcounter
#

Спецпризначенці ВСП ЗСУ тестують нове спорядження (фото)

6493
Бійці Центра спеціального призначення протидії диверсіям і терористичним актам Військової служби правопорядку у ЗСУ
Бійці Центра спеціального призначення протидії диверсіям і терористичним актам Військової служби правопорядку у ЗСУ

Військові правоохоронці обирають найкращі зразки форми, шоломів, взуття та інших елементів спорядження

Відзначається, що випробування нових зразків форми та спорядження проходить у в Центрі спеціального призначення протидії диверсіям і терористичним актам Військової служби правопорядку у ЗСУ.

За рік тестів спецпризначенці перевірили комплект бойового спорядження, тактичні рукавички та літнє взуття. На сьогодні проходять випробування бойових шоломів та польової форми.

Читайте також: ЗСУ впроваджують вітчизняні інновації щодо індивідуального оснащення окремих бійців: низка зразків вже прийнята на озброєння
ВСП ЗСУ

"Кожен військовослужбовець отримує кілька комплектів форми й бойових шоломів різних виробників та має змогу перевірити їх під час бойової підготовки, занять, змагань та в повсякденному використанні. Також відбувається порівняння сучасних зразків з попередніми та між собою", – повідомив командир військової частини підполковник Богдан Столярчук.

ВСП ЗСУ

"Кожен військовий обирає той варіант спорядження, який йому підходить найбільше. Також є можливість обґрунтувати, чому та які недоліки він бачить у таких зразках", – додав він.

ВСП ЗСУ

Після певного часу тестування виробів, бійці спілкуються з представниками Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення та виробниками продукції. Під час цього вони вказують на виявлені недоліки спорядження та висловлюють свої побажання щодо їх усунення чи вдосконалення.

ВСП ЗСУ

За словами Богдана Столярчука подібна апробація в реальних умовах спільно з конструктивним діалогом з виробниками та фахівцями ГУРСМЗ ЗСУ є дуже плідною і призводить до непоганих результатів, що своєю чергою покращує боєздатність та функціональність українських військовиків.

Читайте також: До кінця цього року українські спецпризначенці отримають нові апарати підводного руху