xcounter
#

Російські пропагандисти у тилу почали знімати "відео з передової" про "успішний наступ"

9769
Головна риса російських воєнкорів - вміти робити "страшне обличчя", напевно талант з народження
Головна риса російських воєнкорів - вміти робити "страшне обличчя", напевно талант з народження

Для постановки рашистам знадобилось знайти покинуту шахту, бігти ухиляючись від уявних куль, робити страшне обличчя та голосно кричати про наступ

Для того, щоб імітувати "успіхи" на фронті у РФ активно використовують все: беруть відео від українських бійців з ураженням своєї техніки та живої сили обрізають невдалі дублі, монтують старі записи, видаючи за нові. Але тепер рівень піднявся і дійшов до категорії "ігрове кіно".

Зокрема один з найпопулярніших рашиських Telegram-каналів, який налічує понад 1 млн підписників, вирішив згодувати своїй аудиторії саме такий жанр.

Читайте також: Всі теорії чому Німеччина "стриножила" танки Leopard 2 для України: від остраху перед РФ до втрати позицій на ринку зброї

Гостросюжетний "бойовик" вийшов під назвою "Жестокие бои на подступах к Белогоровке". У сюжеті: "воєнкор", який під звуки автоматних черг пробирається по промисловій забудові. Пригинаючись від куль він мужньо розповідає про те, як рашисити просуваються звісно тільки вперед. Але є один аспект - відео знято у тилу.

На це звернув увагу відомий OSINT дослідник Def Mon, команда якого провела геолокацію міста подій та доволі точно визначила її, як шахту Привільнянська недалеко від Лисичанська.

Ця шахта знаходиться у 8 км від самої Білогорівки, більше того, у декількох кілометрах у тилу самих позицій рашистів за даними OSINTерів.

Якщо ж відкинути варіант такого "ігрового кіно", то тоді якраз ЗСУ проводить активний наступ і успішно просувається, звільнивши вже декілька населених пунктів поблизу цієї шахти. Але, на жаль, поки про такі успіхи захисників України на цій ділянці фронту - невідомо.

Водночас той факт, що пропагандистам необхідно знімати такі "постановки" вже багато про що говорить відносно реального стану справ на полі бою. Більше того, цілком демонструє, що російська аудиторія зовсім невибаглива і російські пропагандисти можуть клепати цілі блокбастери про наступ десь на закинутих промислових майданчиках, найближчому лісі чи просто у дворі власного будинку.

Читайте також: РФ проводить військові навчання у Калінінграді із танками, авіацією та кораблями: але це більше схоже на страх перед НАТО