xcounter
#

РФ змінює цілі ракетних атак після провалу із критичною інфраструктурою - ГУР Міноборони

4444
Для РФ крилаті ракети залишаються головним елементом терору
Для РФ крилаті ракети залишаються головним елементом терору

У Головному управлінні розвідки Міноборони України повідомили про зміну стратегії ракетних атак РФ

Ракетні атаки з боку РФ можуть бути переформатовані з огляду на нові цілі, які зараз активно розвідує РФ й провал стратегії ударів по цивільній ракетній інфраструктурі.

Основними мішенями можуть стати військові об'єкти, оборонні підприємства та логістика, про що повідомив заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в інтерв'ю РБК-Україна. За його словами, останні удари РФ, які були здійснені в ніч з 17 на 18 березня та в ніч з 21 на 22 березня, були направлені на такі об'єкти, як бази пально-мастильних матеріалів, а також об'єкт на Яворівському районі.

Читайте також: Корейцям знадобилося 7 місяців, щоб поставити майже 50 вживаних САУ полякам
дснс україни
Водночас це не означає те, що під загрозою не перебувають об'єкти енергоінфраструктури, як й інших об'єкти, які мають високе значення для економіки країни та її оборони. Мова може йти про удари по гідротехнічнім спорудам, мости через Дніпро, аеродроми, обороні підприємства тощо. Як мінімум зафіксовано те, що ворог регулярно здійснює розвідку цих об'єктів, зокрема й космічну.

З боку Defense Express зазначимо, що переформатування цілей для РФ з об'єктів критичної інфраструктури цілком прогнозовано. Витрата сотень ракет під час методичних щотижневих атак не призвела до її знищення у найбільш важкий зимовий період. Більше того, брак крилатих ракет, який пов'язаний з вичерпанням їх запасів та можливістю російської промисловості виробляти, за оцінками, до 40 крилатих ракет Х-101 та "Калибр" на місяць призвів до зменшення частоти ударів, загального зменшення ракет у "залпі" та частки у ньому самих крилатих ракет.

Зокрема кількість крилатих ракет в останній атаці, яка відбулась в ніч на 9 березня, становила 59%, при цьому 34 крилаті ракети з 48 були успішно перехоплені. Водночас зростає частка інших ракет, зокрема Х-22 та вкрай дефіцитні Х-47 "Кинжал", яких ворог запустив одразу шість одиниць, а цілями для них обрав трансформаторні підстанції.

Зрештою ворог продовжує терористичні удари по містах України зенітними ракетами від ЗРК С-300 та С-400, а також сьогодні, 22 березня, з, скоріш за все, 300-мм реактивної системи "Торнадо-С" вдарив по багатоповерхівці у Запоріжжі.

Також необхідно враховувати те, що окрім кількості ракет для противника роль має й так званий "банк" цілей, коли для того, щоб завдати удар по якомусь об'єкту треба розуміти де він знаходиться й мати його координати. В цій ситуації для ворога у рази легше наповнити його цивільними об'єктами, або взагалі просто бити по містах, що він активно й демонструє.

Читайте також: Який танк перед Т-34 та після Т-54 РФ ще зможе зняти зі зберігання