xcounter
#

Рашисти вже ниють, що авіабазу в Курську атакували картонні дрони з Австралії

34362
Одразу два ЗРГК "Панцирь-С1" прогавили атаку на російську авіабазу в Курську
Одразу два ЗРГК "Панцирь-С1" прогавили атаку на російську авіабазу в Курську

Версія з атакою картонних безпілотних літальних апаратів, модифікованих під дрони-камікадзе, цілком може бути реалістичною, бо пояснює, чому росіяни проґавили цей удар

Служба безпеки України вночі 27 серпня здійснила масштабну атаку дронами-камікадзе по російській авіабазі у Курську — було випущено щонайменше 16 безпілотників, лише три з яких вдалося збити російській протиповітряній обороні.

Серед ймовірних уражених цілей є як літаки, такі як Су-30 та МиГ-29, так і зенітні ракетно-гарматні комплекси "Панцирь-С1", а також радари до зенітного ракетного комплексу С-300, що говорить про те, наскільки епічно російська ППО провалила цю атаку.

Читайте також: У РНБО повідомили, що удар по С-400 у Криму був завданий новою українською ракетою: аналіз можливостей

Водночас так званий російський "воєнкор", відомий своїм "вєчнава пальота" Fighterbomber на своєму каналі у Telegram вже поскаржився, що для атаки на аеродром були використані австралійські безпілотники від компанії SYPAQ.

І що нібито для атаки на аеродром було здійснено комбіновані пуски з "порожніми" дронами, а також дронами у версії "камікадзе", і що запускати їх могли нібито не з території Україні.

картонні дрони Австралія Україна
Безпілотний літальний апарат PPDS від австралійської компанії, фото — PPDS

Тут варто відзначити, що Україна дійсно має на озброєнні безпілотні літальні апарати від австралійської компанії SYPAQ, про які повідомляли ще у березні цього року.

Дрони від SYPAQ під назвою PPDS (Precision Payload Delivery System) можуть мати корисне навантаження вагою до 5 кг залежно від моделі, може перебувати у повітря від 1 до 3 годин і долати відстані від 40 до 120 км.

Водночас те, що такий дрон зроблений з вощеного картону, може цілком пояснювати, як російське ППО прогавило атаку на аеродром — якщо для неї дійсно використовувалися австралійські системи.

Ну і у випадку підтвердження у вигляді фото чи відео, то це буде перша така масштабна атака за участі цих дронів і це насправді досить цікавий варіант, як картонні БПЛА можуть влаштовувати "бавовну" на різних аеродромах Москви — з урахуванням того, що такі операції цілком можуть бути організовані і з середини РФ.

Читайте також: На ремонтній базі окупантів у глибокому тилу дуже "спекотно", росіяни щойно завезли туди нову партію зброї