xcounter
#

Рашисти використовують "надувну ППО", щоб "перехитрити" Повітряні Сили ЗСУ

19981
Позиція російських ЗРК С-300, ілюстративне фото з відкритих джерел
Позиція російських ЗРК С-300, ілюстративне фото з відкритих джерел

Але наші авіатори на таке не ведуться, та мають достовірну інформацію про ворожу систему протиповітряної оборони

Російські окупанти постійно намагаються ввести в оману щодо реальної щільності їх засобів ППО на тимчасово окупованих територіях України, та прикордонних районах РФ та Білорусі. Тому постійно використовують муляжі зенітно-ракетних комплексів, фото та відео яких "зливають" в соцмережі як начебто "достовірні дані" про пересування ворожих систем протиповітряної оборони.

Про це розповів речник Повітряних Сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат під час інтерв’ю для медіа-проекту журналістки Яніни Соколової, пише "АрміяInform".

Читайте також: Білорусь ставить вдовж кордону з Україною дерев'яні макети танків - Міноборони
Рашисти розгортають свій "надувний" С-300, ілюстративне зображення з відкритих джерел

Такі "хитрощі" ворога, як наголосив Ігнат, не заважають воїнам ЗСУ знищувати систему ППО противника. Тим більш, що недавно наші захисники знищили 15 систем С-300. І Повітряні Сили окрему увагу приділяють саме збору даних про реальний наряд сил ворожої ППО, "зачистка" якої відкриває "шлях" для роботи нашої тактичної авіації та просування сухопутних частин ЗСУ.

Як також наголосив речник Командування Повітряних Сил, наші авіатори в щоденному режимі отримують достовірну інформацію щодо розташування російських систем і засобів ППО, зокрема, у прифронтових зонах, на тимчасово окупованих територіях зокрема в Криму, та навіть на території РФ та Білорусі.

"Треба визнати, що росіяни завезли в дуже великій кількості такого "залізяччя", як, приміром, системи Бук-М1, Бук-М2, Тор, Панцир, С-300 та С-400", − сказав Юрій Ігнат.

Рашистський ЗРК "Тор", який був пошкоджений Bayraktar TB2 ЗСУ біля Криму, 27 лютого 2022 року, фото - Clash Report
Читайте також: Як рашисти під час кожного удару намагаються "перехитрити" ППО України