xcounter
#

Рашисти розікрали "законсервовані" танки, застрелився командир полку – ГУР МОУ

Плани агресора по передачі на фронт техніки, знятої зі зберігання - фактично зірвані
111754
Росіяни на повному серйозі сподівались пустити в бій Т-62М часів Хрущова, фото ілюстративне
Росіяни на повному серйозі сподівались пустити в бій Т-62М часів Хрущова, фото ілюстративне

Кремль розраховував, що зможе задіяти "законсервоване" озброєння для поповнення втрат, отриманих в Україні. Але як водиться, за доброю російською традицією, на базах зберігання розікрали все

Головне управління розвідки Міноборони України говорить, що російські окупанти в екстреному порядку намагаються поставити у стрій законсервовану техніку з баз зберігання.

По суті, це – останній "резерв" Кремля, щоб поновити катастрофічні втрати, отримані в боях проти Збройних Сил України. Але цей "резерв" розікрали самі ж корумовані рашисти.

Читайте також: Орда Т-62М часів Хрущова: чи дійсно Кремль може відправити в Україну "раритетні" танки та навіщо

Наприклад, на аеродромі в смт Клімовоє Брянскої області РФ, це 35 км від кордону України, противник розгортає ремонтно-відновлювальну базу. Але ремонтувати цій РВБ по суті нічого. З бойових машин повністю розкрадено двигуни, оптичні прилади та електроніку з вмістом дорогоцінних металів.

Зокрема, у 4 танковій дивізії РФ з’ясували, що з 10 "розконсервованих" танків лише один знаходиться в більш-менш працездатному стані. За наявною інформацією, застрелився командир 13 танкового полку 4 танкової дивізії РФ.

Т-62 на базі зберігання у РФ, фото ілюстративне
Читайте також: Bayraktar карає рашистів: підраховано, скільки техніки ворога знищено за час війни