xcounter
#

Рашисти катають свої нові РСЗВ Type-75 на "Варанах", що це за платформа

4853
РСЗВ Type-75 у російському окупаційному війську, фото ілюстративне
РСЗВ Type-75 у російському окупаційному війську, фото ілюстративне

Росіяни використовують досить прагматичний спосіб транспортування північнокорейських РСЗВ

Наприкінці червня цьго року стало відомо, що російські окупаційні війська зрештою отримали на озброєння від Північної Кореї ракетні системи залпового вогню типу Type-75, причому також до них засвітилися таємничі касетні ракети, які є досить небезпечними.

А днями на відео було помічено, що росіяни для транспортування своєї нової РСЗВ Type-75, використовують, серед усього, наземну гусеничну роботизовану систему типу "Варан", на кадрах зафіксовано транспортування РСЗВ на бойову позицію, а також безпосередньо робота розрахунку РСЗВ з уламково-фугасними реактивними снарядами із маркуванням РСЗО-107-ОФ, на відео звернули увагу у СПЖ "Водограй".

Читайте також: Раніше Лаос за зброю та борги платив рашистам "парадними" Т-34-85, а тепер в хід може піти "жива сила"

Схоже, що росіяни активно використовують роботизовану платформу "Варан" принаймні для проведення експериментів та тестувань у поєднанні з тим чи іншим озброєнням.

Так, у травні минулого року ми розповідали про те, що у РФ для прикриття своїх штурмових груп на НРК "Варан" встановлювали систему радіоелектронної боротьби типу "Тритон".

А в лютому вже цього року засвітилося відео, як на той же "Варан" було встановлено бойовий модуль "Охотник" з трьома пусковими протитанкових ракет "Корнет".

НРК "Варан" ПТРК "Корнет"
Наземна роботизована платформа "Варан" із ПТРК "Корнет", фото ілюстративне
Нагадаємо, що серійне виробництво наземного роботизованого комплексу "Варан" рашисти розпочали у 2024 році, цього року заявлялося про плани виготовляти близько 300 таких платформ на рік, трохи менш як 30 на місяць. Раніше росіяни заявляли, що "Варан" може транспортувати вантажі масою до 200 кг і використовуватися у ролі робота-камікадзе.
Читайте також: Британія розгортає автономні засоби нейтралізації морських мін, з якими в них проблеми із 2005 року