xcounter
#

Повна бойова готовність армії Білорусі: Лукашенко показав свій найголовніший страх

7063
Повна бойова готовність армії Білорусі: Лукашенко показав свій найголовніший страх

Лише один заклик "Полку імені Кастуся Калиновського" змусив Лукашенко підняти всі свої війська по тривозі

Самопроголошений президент Білорусії Лукашенко у спробі пояснити свою реакцію на заколот Пригожина повідомив, що віддав розпорядження щодо приведення збройних сил країни у повну бойову готовність.

І одразу маємо зазначити, що мова йде про минулий час - події, які відбувались лише одну добу з вечора 23 до вечора 24 червня.

Читайте також: Німці за сім років зроблять лише 38 Eurofighter Tranche 4, і це просто "вражає"

Й повна цитата білоруського диктатора, який виступив на церемонії вручення погонів вищому офіцерському складу наведена державними білоруськими ЗМІ, виглядає наступним чином:

"Коли події в Росії відбувалися, мною були віддані всі розпорядження щодо приведення армії в повну бойову готовність... Армія протягом півдня, всі збройні сили, у тому числі й міліція, спецпідрозділи, були приведені у повну бойову готовність".

Серед окремих загроз він зазначив заяву "Полку імені Кастуся Калиновського", в якому йшлося про те, що "відповідні умови для знищення диктатури наближаються" та заклик бути готовим до деокупації Білорусі.

Й попри те, що Лукашенко звісно намагається зараз показати можливість повного контролю над ситуацією та готовність захищати свій режим всіма наявними силами, він чудово розуміє реальність - він при владі поки існує путінський режим.

Й навіть лише заклики щодо наближення активних дій з боку противників режиму вже змушують його підіймати по тривозі всі свої силові структури.

Читайте також: Як збити Ка-52 із С-300, і чому складно знищити літаки з плануючими бомбами