xcounter
#

Повітряні Сили ЗСУ утилізували "секретний" російський безпілотник з 12-ма "очима"

10920
Повітряні Сили ЗСУ утилізували "секретний" російський безпілотник з 12-ма "очима"

З початку повномасштабної війни РФ втратила щонайменше шість таких БПЛА

Зенітний ракетний підрозділ Повітряних Сил ЗСУ на Миколаївщині збив рідкісний російський безпілотник. Про це повідомляє Командування ПС ЗСУ.

Ворожий безпілотник було ліквідовано сьогодні, 2 вересня, близько 9 години ранку, зенітному ракетному підрозділу вдалося приземлити російський безпілотник "Картограф" (належить сімейству багатоцільових безпілотників "Птеро").

Читайте також: РФ отримала "зброю проти HIMARS", яка не вміє долати складну ППО та має проблеми вже "на старті"
"Картограф"
Збитий російський БПЛА "Картограф"

Безпілотник "Картограф" призначений передусім для створення планів місцевості – на фото збитого БПЛА можна побачити камеру з 12-ма об’єктивами, що призначення для виконання цієї задачі.

безпілотник "Картограф"
"Зброя" безпілотника "Картограф" – 12 камер

Українські військові останнім часом регулярно збивають російські "Картографи". Так, наприклад, 20 серпня повітряне командування "Центр" повідомило про "демілітаризацію" двох російських БПЛА, один з яких – саме "секретний" БПЛА з 12-ма камерами.

Крім того, 31 липня ще один такий безпілотник було збито з використанням ЗРК "Бук-М1", а перед тим БПЛА з 12-ма камерами було збито 13 липня, також на Миколаївщині.

Загалом згідно з даними порталу Oryx, з початку повномасштабної війни РФ втратила шість безпілотників "Картограф" – п’ять з них були знищені, ще один – затрофеєно ЗСУ.

Читайте також: Нова "демілітаризована" техніка на півдні України: системи ППО, РЛС, танки та БПЛА рашистів