xcounter
#

Південна Корея із випередженням графіку постачає Польщі САУ K9PL, подвоївши виробництво

9319
Презентація першої партії САУ K9PL (K9A1) для армії Польщі, 19 жовтня 2022 року, фото - Hanwha Defense
Презентація першої партії САУ K9PL (K9A1) для армії Польщі, 19 жовтня 2022 року, фото - Hanwha Defense

Південна Корея відправила до Польщі чергову партію самохідних артилерійських установок K9PL

Компанія Hanwha Aerospace Europe на своїй офіційній сторінці у соцмережі X (Twitter) розповідає, що сьогодні, 23 жовтня, в одному з корейських портів пройшла офіційна церемонія відправки до Польщі чергової партії з 18 самохідних артилерійських систем K9PL.

"Це ще одна партія, яка зміцнить польську оборону відповідно до прийнятого графіка поставок і оперативного впровадження в польську армію", — відзначають у Hanwha.

Читайте також: Польща поставить нову лінію, яка дозволить робити додатково 54 САУ Krab на рік

У корейські компанії відзначають, що партія поставлена "вчасно і навіть раніше зазначених термінів" і що Hanwha вдалося подвоїти свої виробничі потужності.

Нагадаємо, першу партію з 24 одиниць південнокорейських САУ K9PL (K9A1) Польща отримала доволі швидко — машини презентували всього через два місяці після укладення контракту, який сторони погодили у серпні 2022 року — за суму у 2,4 млрд доларів Польща має отримати 212 САУ K9PL, контракт має бути виконано до 2026 року.

Згодом Польща та Південна Корея офіційно домовилися про локалізацію виробництва цієї САУ, рамкові домовленості передбачають виробництво до 460 САУ K9PL вже в Польщі.

Читайте також: Не лише допомога: яке озброєння Україна закупила у Польщі на 0,8 млрд євро