xcounter
#

Підприємство ДК "Укроборонпром" передало партію автоцистерн на шасі МАЗ

2223
Одна з нових автоцистерн на шасі МАЗ-6317 від ДП "45 ЕМЗ"
Одна з нових автоцистерн на шасі МАЗ-6317 від ДП "45 ЕМЗ"

Постачання для неназваного вітчизняного замовника промислових автоцистерн АЦНГ-11-6317F5 та АЦНГ-8-6317F5 було виконане фахівцями 45-го експериментального механічного заводу

ДП "45 ЕМЗ" (входить до складу ДК "Укроборонпром") виготовило та відправило замовнику партію автоцистерн АЦНГ-11-6317F5 та АЦНГ-8-6317F5.

Відповідну інформацію, напередодні першої річниці з початку роботи чинного гендиректора Концерну Юрія Гусєва, повідомила прес-служба ДК "Укроборонпром".

Читайте також: ХКБМ знову зриває вчасне постачання нових БТР-4 до ЗС України
МАЗ-6317
Одна з нещодавно переданних замовнику нових автоцистерн на шасі МАЗ-6317 від ДП "45 ЕМЗ"

За даними Концерну, нові вироби мають низку особливостей. Зокрема, на вимогу неназванного замовника, їх виготовлено з товщого, ніж звичайні цистерни, металу. Так, їхнє днище становить 5 мм, а стінки цистерн – 4 мм. Також нові АЦНГ мають потовщені хвилерізи, що стоять всередині місткостей і кріпляться нержавіючим кріпленням. Крім цього, у таких цистернах горловина розміщуються позаду, аби авто могло під’їжджати задки до вежі наповнення. І ще одна особливість новинок АЦНГ-11 і АЦНГ-8 – гідравлічний, а не механічний привід насосу.

"Нові АЦНГ-11-6317F5 та АЦНГ-8-6317F5 можуть працювати як автоцистерни – транспортувати пальне, і як паливозаправники – мають блок видачі пального", - відзначається в повідомленні.

Хоч замовник нових автоцистерн та їх кількість не повідомляється, відомо, що наприкінці листопада цього року підприємство "УкрЄвроМАЗ" відзвітувало про передачу автоцистерн АЦНГ-8 на повноприводному шасі (МАЗ 6317) виробництва ДП "45 експериментальний механічний завод" ПАТ "УКРНАФТА".

Також офіційний дилер білоруського МАЗу в Україні продовжує постачання спецшасі й для потреб НГУ – "Наступні два автопаливозаправники для Національної гвардії України", повідомила прес-служба "УкрЄвроМАЗ" 30 листопада 2021 року.

укроборонпром
За даними прес-служби ДК "Укроборонпром" підприємства Концерну продовжують нарощувати темпи виробництва у 2021 році

Варто також відзначити, що очільник Концерну, сьогодні, 7 грудня 2021 року в підсумковому звіті досягнень першого року своєї роботи підкреслив, що "найважче було довести, що Укроборонпрому можна довіряти". Крім цього, він повідомив, що підприємства Концерну від початку поточного року (за 3 квартали) виготовили, модернізували та відремонтували 3 151 одиницю озброєння та військової техніки.

Читайте також: ЗСУ нарешті починають підконтрольну експлуатацію "Барс-8ММК", отриманих ще два роки тому