xcounter
#

Окупанти вже "готуються" до того, що ЗСУ скоро отримають HIMARS та M270

64988
Реактивні системи HIMARS ведуть вогонь, фото ілюстративне
Реактивні системи HIMARS ведуть вогонь, фото ілюстративне

Для початку – почали переносити свої командні пункти подалі від зони дії артилерії ЗСУ

Із власних джерел Defense Express стала відома така цікава новина. Командування 27 окремої мотострілецької бригади із складу 1-ої танкової армії Західного військового округу РФ, залученої до війни проти України, вирішили перенести свій командний пункт подалі від зони дії артилерії Збройних Сил України.

Якщо до цього моменту рашисти з 27-ої омсбр тримали свій КП в 3 км від держкордону з Україною (Устинка в Бєлгородскій області), то тепер – переносять на 22 км від держкордону з Україною (Шагаровка в Бєлгородскій області).

Читайте також: ЗСУ отримають ракетні комплекси HIMARS та M270: чому про це можливо говорити впевнено
Реактивна система M270 веде вогонь, фото ілюстративне

А тепер давайте проаналізуємо цей факт. Командування 27-ої бригади рашистів переносить свій командний пункт на 18 кілометрів вглиб території РФ, подалі від лінії фронту, і нема даних, щоб їм за це "прилетіло" за самоуправство. Якщо не "прилетіло", значить орки починають переміщати й інші свої КП подалі від лінії фронту, аби не "прилетіло" від артилерії ЗСУ.

Такі "тілорухи" можуть свідчити про те, що рашисти уже "готуються" до того, що Україна скоро отримає реактивні системи типу HIMARS та M270. І неодмінно використають ці РСЗВ для того, щоб в тому числі "виносити" пункти управління військами ворога.

Інфографіка, що відображає увесь арсенал РСЗВ M270A1 та M142 HIMARS, зображення з відкритих джерел
Читайте також: Стало відомо, що може стримати передачу Україні тактичних ракет ATACMS від США