xcounter
#

Окупанти зізналися, чи мають достатньо війська, щоб просунутися вперед на Херсонщині

8867
Мобілізація на окупованому Донбасі, фото ілюстративне
Мобілізація на окупованому Донбасі, фото ілюстративне

І вкотре доводять, що армія РФ – це армія злочинців та мародерів

Головне управління розвідки Міністерства оборони України публікує чергові перехоплені перемовини – двоє військових з так званої "ДНР", які служать в окупаційних військах, діляться інформацією про "обстановку на фронті".

Так, обидва окупанти наразі перебувають на тимчасово окупованій території Херсонської області – один з них розповідає, що обіцяної командуванням ротації не буде доти, доки не "звільнять" Донецьку та Луганську області.

Читайте також: ГУР МОУ розкрило втрати кадирівців у війні в Україні: які "бойові" завдання вони виконували

"Короче пока Донецкую и Луганскую область не освободят, вообще за ротацию можете забыть. А че мы дальше не двигаемся? Потому что вся основная группировка наших сил находится бл*ть в "ДНР" бл*ть. Они там только закончат и начнут перебрасывать сюда войска и начнем тогда бл*ть только двигаться", – розповідає військовий з так званої "ДНР" про плани окупаційної армії.

"ДНрівець" каже, що "палкан сказал... никто вас никуда менять не будет" і здивований тим, що "какого х*я я с Донбасса попал в росийскую спецоперацию, если я бл*ть "ДНР", а не россиянин, бл*".

Крім того, окупанти вже традиційно зізнаються у страшних злочинах та мародерстві російських окупантів. "Розповідали за 125 полк. Аж до того, що зґвалтували восьмирічну дівчинку. Мародерство. "Віджали" у когось заправку. У людей забирали паливо, через цю заправку продавали. Командир полку, командири батальйонів. І помічники командирів батальйонів", – йдеться у повідомленні ГУР МОУ.

Читайте також: "Змієбаївка" триватиме, поки окупанти не розблокують порти України - ГУР МОУ