Нещодавно прийнятий на озброєння комплекс РК-360МЦ "Нептун" взяв участь в масштабних навчально-бойових стрільбах, що проводилися у районі Кінбурнської коси, в рамках активної фази стратегічних командно-штабних навчань "Об’єднані зусилля -2020".
Основним завданням нового комплексу, під час зосередженого вогневого удару ракетних підрозділів ЗСУ, була імітація знищення надводного корабля противника.
Читайте також: Солдати НАТО на "Козаках": Українські та британські десантники відпрацювали взаємодію при форсуванні водної перешкоди
![РК-360МЦ "Нептун"](/media/contentimages/4485f6cb1dc544b9.jpg)
![РК-360МЦ "Нептун"](/media/contentimages/2335f6cb279e4374.jpg)
Нагадаємо, у середу 23 вересня ц.р. численні ракетні підрозділи Збройних сил України у межах одного з етапів навчань "Об’єднані зусилля -2020"відпрацювали завдання зосередженого вогневого удару по силах умовного противника.
![РСЗВ БМ-27 "Ураган"](/media/contentimages/0a05f6cb1d2779ad.jpg)
До стрільб було залучено комплекси РСЗВ калібру 220 мм БМ-27 "Ураган" та комплекси з ракетами "Вільха" (які також вперше були застосовані в навчаннях ЗСУ), які вогневим ударом знищили об'єкти в глибині оборони умовного противника.
![Су-25 ЗСУ](/media/contentimages/4565f6cb1b202a9f.jpg)
Українські ракетні комплекси працювали спільно з літаками штурмової та морської авіації. Крім того, практичне бомбометання виконав і ударно-розвідувальний БпАК Bayraktar TB2, який, в рамках завдань, успішно уразив визначені цілі керованими боєприпасами MAM-L.
Читайте також: Конвертоплани армії США V-22 Osprey промчались над Києвом (відео)