xcounter
#

На українську ракетну програму додатково виділено 700 млн гривень

2077
РСЗВ "Вільха"
РСЗВ "Вільха"

Було затверджене відповідне рішення Уряду України щодо додаткового виділення коштів з бюджету

Таку інформацію оприлюднила заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді в інтерв'ю українським журналістам.

За її словами, цьогорічна ракетна програма України "не лише збережена, але й суттєво розширена".

Читайте також: "Павлоградський хімічний завод" освоїв виробництво українських реактивних снарядів "Тайфун" (фото)

Зокрема, Уряд країни додатково виділив 700 млн гривень в рамках бюджету Мінекономіки для розвитку виробництва ракетного озброєння.

Також було розв'язано нагальні проблеми Державного підприємства "Науково-виробниче об'єднання "Павлоградський хімічний завод" та ДП "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова".

НВО

"Кошти… були спрямовані на безпечне зберігання та утилізацію твердого ракетного палива та некондиційного гептилу, що сприятиме не лише стабілізації екологічної ситуації, а й збільшенню кількості робочих місць", - відзначила Світлана Панаіотіді.

Крім того, було підготовлено план з корпоратизації підприємств космічної сфери та розроблено й узгоджено відповідний законопроєкт.

Світлана Панаіотіді

Як вже раніше повідомляв Defense Express, у травні цього року майже 150 млн гривень з резервного фонду Кабмін направив на утилізацію та зберігання рідкого та твердого ракетного палива.

Читайте також: Недофінансування Павлоградського хімічного заводу суттєво нашкодить обороноздатності України