xcounter
#

Кремль фактично роззброює "вагнерівців" та говорить про закриття карної справи

2016
"ЧВК "Вагнер" під час заколоту використало весь свій арсенал важкої техніки
"ЧВК "Вагнер" під час заколоту використало весь свій арсенал важкої техніки

За словами Пригожина наразі "ЧВК "Вагнер" - це фактично дві дивізії із важким озброєнням, наявність якого і є справжньою гарантією їх безпеки

Так зване міноборони РФ повідомило, що розпочало підготовку передачі важкого озброєння "ЧВК "Вагнер" до підрозділів регулярної армії. Враховуючи те, що саме міноборони РФ активно споряджало найманців будь-якою зброєю й не тільки танками, артилерією, але й зенітними ракетними комплексами та навіть авіацією, мова йде про фактичне роззброєння загону.

Паралельно з цим процесом у ФСБ повідомили про те, що закрили карну справу по факту озброєного заколоту. Офіційною причиною припинення розслідування є те, що заколотники самостійно "припинили дії, які були направлені на здійснення злочину".

Читайте також: Повна бойова готовність армії Білорусі: Лукашенко показав свій найголовніший страх
вагнер в ростов на дону

"З огляду на це та інші обставини, які мають значення для розслідування, 27 червня винесено постанову про припинення кримінальної справи", - йдеться в офіційному повідомленні російського карного органу, який відправляє за ґрати за пости у соцмережах.

Пікантності ситуації додає те, що під час заколоту "Вагнер" фактично захопив Ростов-на-Дону, деякі військові аеродроми та інші військові об'єкти. Під час бойових дій вони збили, за різними даними, чотири вертольоти, один літак, знищили декілька одиниць наземної техніки та вбили понад 10 російських військових.

Можливо зробити припущення, що в умовах, коли сили "вагнерівців", а за словами Пригожина, мова йде про 25 тисяч осіб, що дорівнює двом дивізіям, мають відповідний комплект військової техніки, у Кремля не залишається іншого варіанту. Бо для боротьби з такими силами знадобиться відірвати з фронту величезні сили.

Але здається, що ситуація може кардинально змінитись якраз після того, як найманці залишаться без важкого озброєння.

Читайте також: Німці за сім років зроблять лише 38 Eurofighter Tranche 4, і це просто "вражає"