xcounter
#

КНДР постачає для РФ всю номенклатуру артбоєприпасів: снаряди, міни та ракети до "Града"

3530
КНДР постачає для РФ всю номенклатуру артбоєприпасів: снаряди, міни та ракети до "Града"

Водночас поява на передовій в армії РФ снарядів КНДР настільки швидко та масово може свідчити про реальний стан з боєприпасами у РФ взагалі

Після того, як розвідка Південної Кореї остаточно розкрила постійну методичну передачу КНДР до РФ боєприпасів вони активно почали зустрічатись підтвердження їх наявності у російських військах.

Спочатку, ще наприкінці жовтня з'явились фото зі 122- та 152-мм артилерійськими снарядами.

Читайте також: РФ заявляє про поставку партії БМП-3, на яких будуть "глушилки" проти дронів

Декілька днів тому - 122-мм реактивних некерованих снарядів до реактивної системи залпового вогню "Град", при цьому не просто відкрито, а навіть з подякою "друзям".

А тепер з'явились фото, як стверджується, зі 120-мм мінометними мінами, хоча вони дуже схожі на радянські.

Якщо припущення вірне, то це означає постачання до РФ від КНДР всієї основної номенклатури артилерійських боєприпасів. Що звісно корелюється, як з потребою ворога у снарядах, так й оціночною кількістю переданої кількості у 10 окремих партіях, які були зафіксовані на початку листопада починаючи з серпня цього року.

Водночас у самій появі боєприпасів з КНДР у РФ, при чому вже можливо вважати - масовій, проглядається доволі важливий аспект. Вони одразу поїхали на передову, а не лягли на склади де мали очікувати своєї черги вичерпання боєприпасів за строком визначеної експлуатації - спочатку старіші - потім новіші. Як мінімум у кращому стані, ніж снаряди з російських складів, які час від часу з'являються у мережі.

іржаві снаряди Рф

Що звісно не виключає сценарію за яким північнокорейські снаряди йдуть паралельно з російськими нового виробництва, або нові російські снаряди направляються у резервні запаси.

Але це мало корелюється з інформацією, що підрозділи, які отримали снаряди з КНДР активно шукають таблиці стрільби ними, що говорить більше про екстрене рішення.

Читайте також: Фінляндія офіційно стала першим покупцем ізраїльського ЗРК "Праща Давида": три причини, чому не Patriot