xcounter
#

Кабмін переглядає державний бюджет: оборонно-промислові видатки залишаються незмінними

16
Кабмін переглядає державний бюджет: оборонно-промислові видатки залишаються незмінними

У переглянутому державному бюджеті залишається незмінним фінансування реформи оборонно-промислового комплексу, а також підтримка аграріїв, будівництва та ремонту доріг

Кабмін продовжує фінансування реформи оборонно-промислового комплексу. Витрати на новітні технології та нарощування потужностей для виготовлення оборонної продукції збережено на рівні 2,5 млрд.

Уряд також планує зберегти фінансування у повному обсязі для аграріїв та фермерів.

Читайте також: Від безпілотників до апаратів штучної вентиляції легенів
"Підтримка сільгосптоваровиробників не буде зменшена і цього року буде на рівні 4 млрд.... Пропонуємо зберегти майже на 100% фінансування будівництва та ремонту доріг в Україні. На розвиток мережі автомобільних доріг – 37,3 млрд, а на субвенцію місцевим бюджетам для дорожнього господарства заплановано 21,8 млрд", - зазначив прем'єр-міністр.

Нагадуємо, що Уряд завершив попередню підготовку змін до державного бюджету на 2020 рік, що пов’язано зі скороченням надходжень до бюджету у зв’язку з поширенням коронавірусу.

За планами уряду видатки державного бюджету на 2020-й рік мали збільшитися на 86 мільярдів гривень до 1270,3 млрд грн, скорочення торкнуться низки міністерств. Крім того Кабмін хоче створити Стабілізаційний фонд із капіталом 124 мільярди гривень направлений на подолання наслідків коронавірусу.

Читайте також: "Ми маємо посилити ЗС України настільки, наскільки це можливо" – верховний головнокомандувач НАТО