xcounter
#

Як РФ зараз використовує танки та як лише одна рота за 4 дні спалила 25 машин ворога

14228
Як РФ зараз використовує танки та як лише одна рота за 4 дні спалила 25 машин ворога

66-а окрема механізована бригада показала доволі красномовний епізод з тактикою російських танкістів та успішну роботу розрахунків ПТРК

Сухопутні війська України оприлюднили відео на якому зафіксована робота протитанкової роти 66-ої окремої механізованої бригади, яка знаходиться на Лиманському напрямі.

Саме там ворог активно застосовує танки, попри те, що лише ця рота за чотири дні знищила 25 цих бойових машин.

Читайте також: Війна в Ізраїлі: чому ЦАХАЛ лише бомбить, ризик другого фронту та мобілізація дивізій

На відео можливо помітити тактику, яку використовують російські танкісти. Ворожий Т-90 здійснює підхід до рубежу відкриття вогню на максимальній швидкості. Попри це його висування було помічено заздалегідь дроном, що дозволило підготуватись нашим бійцям до відбиття атаки.

Висування на рубіж відкриття вогню ворожі танкісти здійснювали на максимальній швидкості та ведучі вогонь на ходу. Але вийшовши на потрібну дистанцію ворожий Т-90 зупинився.

Можливо це пов'язано з тим, що екіпаж машини помітив запуск по ньому з ПТРК, бо на відео зафіксовано момент першого влучення поряд чи Т-90, а також відстріл димової завіси. Але попри загрозу ворог під її прикриттям ворог продовжив вести вогонь та маневрувати на цій дистанції.

Водночас відсутність на радянських та російських машинах швидкого заднього ходу не дозволяє ворогу ефективно маневрувати. Через це ворожий Т-90 продовжив "ялозити" на невеликому клаптику, ведучи вогонь та підставляючи під час цих рухів борти.

Результат виявився доволі закономірним - отримання у борт протитанкової ракети, одномоментна детонація боєприпасів, знищення самого танка та російських танкістів, які ним керували.

Читайте також: Які є нюанси з оснащенням ЗСУ тренажерами для західної зброї: розповідає Микола Саламаха