xcounter
#

Головний центр підготовки ДПСУ отримав нові БПЛА "Лелека 100"

1128
Передача БпАК "Лелека 100" представникам ДПСУ
Передача БпАК "Лелека 100" представникам ДПСУ

Парк безпілотної авіаційної техніки підготовки особового складу Головного центру Держприкордонслужби України поповнився новітніми зразками

Так 16 квітня ц. р. Головний центр безкоштовно отримав безпілотний авіаційний комплекс "Лелека 100" від ТОВ "ВІК ДЕВІРО". Він призначений для вирішення завдань з аеророзвідки, патрулювання, картографування місцевості із можливістю передачі оперативної інформації та отримання точних географічних координат у режимі реального часу.

БпАК складається з двох безпілотних літальних апаратів (БпЛА), наземної станції управління та додаткового обладнання. Повітряний апарат стійкий до погодних умов та придатний до використання у будь-який час доби.

Читайте також: Міноборони України активізувало проект "Берегиня" від київського "Меридіана"
БпАК "Лелека 100" від ТОВ "ВІК ДЕВІРО"
БпАК "Лелека 100" від ТОВ "ВІК ДЕВІРО"

У комплексі реалізовано концепцію автоматизованого керування повітряним апаратом протягом усього польоту, що значно спрощує роботу оператора та дозволяє зосереджувати увагу на аналізі оперативної інформації. Така техніка дозволяє прикордонникам ефективно захищати український кордон від злочинців і зовнішньої агресії.

Надалі під час практичних занять прикордонники будуть набувати навичок з керування безпілотними літальними апаратами та виконуватимуть завдання з пошуку, розпізнавання та супроводу об’єктів.

Даний комплекс буде використовуватись також для підвищення кваліфікаційних навичок інструкторами-операторами та безпосередньо на кордоні.

Читайте також: Безпілотник "Фурія" прийнято на озброєння Збройних Сил України (відео)