xcounter
#

Генштаб інформує: наша бомбардувальна авіація завдавала ударів по скупченню ворожих сил

Оперативне зведення ГШ ЗС України на ранок 21 березня
Знищена бронтехніка ворога
Знищена бронтехніка ворога
5843

Генеральний штаб повідомив оперативну інформацію станом на 06.00 21 березня щодо загальної ситуації на фронтах боротьби з російським агресором на двадцять шосту добу героїчного протистояння Українського народу російському вторгненню.

Збройні Сили України та інші підрозділи Сил оборони продовжують завдавати ударів по угрупованнях військ ворога, який намагається утримати захоплені рубежі. Положення та характер дій сил оборони суттєвих змін протягом останньої доби не зазнали, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Підрозділами Повітряних Сил Збройних Сил України за попередню добу було уражено 7 повітряних цілей ворога (1 літак, 4 БПЛА та 2 крилаті ракети). Крім того, бомбардувальна та штурмова авіація завдавала нищівних ударів по скупченнях техніки і живої сили противника.

Водночас фіксується зниження інтенсивності застосування противником пілотованої авіації. З метою оцінки ефективності результатів завданих ракетно-бомбових ударів противник використовував оперативно-тактичні безпілотні літальні апарати.

Відзначаються непоодинокі випадки розміщення російськими окупантами особового складу, озброєння і техніки на об’єктах цивільної інфраструктури.

Генштаб Збройних сил України також повідомляє, що російські загарбники продовжують терор місцевого населення та мародерство на тимчасово захоплених територіях. До Російської Федерації ворог вивозить побутову, автомобільну техніку, продукти харчування та інші матеріальні засоби.

Читайте також: Сухопутні війська ЗСУ відправили до пекла колону російського десанту (Відео)