xcounter
#

Чемпіон "танкового біатлону РФ" згорів в Україні, показушні змагання не допомогли у реальних боях

37473
Чемпіон "танкового біатлону РФ" згорів в Україні, показушні змагання не допомогли у реальних боях

Росія щороку проводить танкові біатлони, демонструючі "майстерність" своїх танкістів – втім, навіть чемпіони таких біатлонів запросто можуть перетворитися на "груз 200"

Рашисти попрощалися з черговим військовим, який "задвухсотився" в Україні – 5-6 травня у соцмережах окупанти почали ширити некролог про молодшого сержанта Басанова Бато Валерійовича, який загинув в Україні.

На цей цікавий момент звернули увагу волонтери з InformNapalm. А цікавий він, щонайменше, двома фактами.

Читайте також: Скільки РФ вже втратила на одному острові Зміїний: рахуємо в одиницях та грошах

Перший – смерть "героя", який згорів у танку, приховували ледь не два місяці – уродженець Улан-Уде загинув в Україні ще 14 березня, хоча панахиду по ньому провели аж 6 травня.

Другий – загиблий був учасником традиційного танкового біатлону РФ у 2021 році, і не тільки учасником – але й "чемпіоном" цього біатлону.

танк ЗС РФ
Від ПТРК ніякий досвід з біатлону не врятує

Як стверджують рашистські ЗМІ, "Бато Басанов був учасником всеросійських змагань з танкового біатлону, де завдяки його професіоналізму команда змогла отримати титул чемпіону світу й хоча сам навідник танка народився у 1996 році, він мав колосально величезний досвід ведення танкового бою [цитата дослівно передана з одного з некрологів – прим. DE]".

Ця ситуація вкотре підкреслює всю показушність танкових біатлонів рашистів – нагадаємо, наприклад, що у 2020 році сумнозвісний "всеросійський танковий біатлон" запам’ятався передусім феєричними промахами кращих танкових екіпажів при стрільбі керованими ракетами.

Читайте також: Путін забирає свої війська із Сирії для "утилізації" на Сході України