Десантно-штурмові війська разом з підрозділами авіації Повітряних Сил та армійської авіації Сухопутних сил Збройних Сил України відпрацювали комплекс навчально-бойових завдань.
Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
Читайте також: Як готують спецпризначенців для Національної гвардії України (фото)
![МТ-ЛБ Зу-23-2](/media/contentimages/3a060f905e80ae83.jpeg)
Крім ПС та СВ, до навчань також були залучені засоби підрозділів підтримки – засоби РЕБ та перспективні зразки РТР.
![вертольоти ЗСУ](/media/contentimages/c8860f9076336b2a.jpeg)
Тактичне навчання стартувало з традиційного висування підрозділів до району проведення навчально-бойового завдання.
![військовий ЗСУ](/media/contentimages/f7560f908b9888ec.jpeg)
Згодом військові розгорнули пункти управління, провели необхідні інженерні роботи, організували охорону та оборону цих пунктів та провели радіотренування.
![Форсування водної перешкоди ЗСУ](/media/contentimages/67460f908ca4a6d4.jpeg)
Під час тренувань ДШВ разом з ПС та СВ також відпрацювали й інші завдання. Йдеться, наприклад, про форсування водної перешкоди, роботу під прикриттям авіації та артилерії тощо.
![Десантно-штурмові війська](/media/contentimages/e5b60f912c6e98a1.jpeg)
"Загалом підрозділи діяли злагоджено, успішно виконали всі навчально-бойові завдання", – прокоментував ці навчання командувач ДШВ ЗСУ генерал-лейтенант Євген Мойсюк.
![ДШВ ЗСУ танки](/media/contentimages/db760f912e2d23e2.jpg)
Як зазначається, під час навчання, серед усього, були застосовані нові засоби РТР виявлення, супроводження та ідентифікації повітряних цілей від вітчизняних виробників.
![ДШВ ЗСУ](/media/contentimages/9ec60f9130311287.jpeg)
Читайте також: Українські ЗРК "Бук" "відбили" атаку противника з Криму (відео)