xcounter
#

Бойові частини "Нептуна" та "Вільхи" стануть більш потужними

5847
Крилата ракета Р-360 "Нептун" на виставці "Зброя та Безпека-2021"
Крилата ракета Р-360 "Нептун" на виставці "Зброя та Безпека-2021"

Одне з держпідприємств опанувало технологію вакуумно-кускового заливання, завдяки чому посилюється уражаюча дія нових боєприпасів

ДП "Спецоборонмаш" (входить до складу ДК "Укроборонпром") відтепер зможе виготовляти бойові частини нових українських ракет та інших боєприпасів за технологією спорядження методом вакуумно-кускового заливання.

Для освоєння нового для підприємства методу, як повідомляє прес-служба Концерну, за підтримки Держави було закуплено сучасне обладнання.

Читайте також: Міноборони прийняло "Вербу" на озброєння ЗСУ: на перезарядку нового залпу потрібно лише 5 хвилин (оновлено)

За допомогою нової техніки забезпечується максимально щільне наповнення виробу вибуховою речовиною, що дозволяє значно посилити уражаючу дію боєприпасів.

Нептун
Бойова частина для крилатої ракети Р-360 "Нептун"

Прогресивна технологія спорядження методом вакуумно-кускового заливання, дозволяє виготовляти більш потужні бойові частини Б-360 для крилатих протикорабельних ракет берегового ракетного комплексу РК-360МЦ "Нептун". Крім цього, цей метод підходить й для спорядження інших видів боєприпасів, що надає держпідприємству технічні можливості налагодити серійний випуск бойових частин для коригованих реактивних снарядів Р624 "Вільха", нових авіаційних бомб тощо, а також створити замкнутий цикл виробництва боєприпасів та їхніх елементів в рамках виробничої кооперації підприємств боєприпасної галузі ДК "Укроборонпром".

Нептун
Складові першого дивізіону берегового ракетного комплексу РК-360МЦ "Нептун" на військовому параді

"З метою впровадження методу вакуумно-кускового заливання за підтримки держави та Концерну для Спецоборонмашу придбали нове обладнання. Це значно підвищує ефективність роботи підприємства, яке працює на зміцнення обороноздатності України", - наголосив директор ДП "Спецоборонмаш" Микита Самокіш.

ТЗМ-360 комплексу Нептун
Нова транспортно-заряджаюча машина ТЗМ-360 комплексу "Нептун"

Він також зазначив, що серійне виготовлення окремих компонентів і якісне спорядження бойових частин вибуховими речовинами за сучасними технологіями є однією з ключових умов успішного створення в Україні боєприпасного виробництва.

Читайте також: ДАХК "Артем" заявляє, що готує льотні випробування дрона-камікадзе "Мисливець"