xcounter
#

Бійці 44-ї бригади знищили дві 203-мм самохідні гармати рашистів (відео)

6228
Бійці 44-ї бригади знищили дві 203-мм самохідні гармати рашистів (відео)

Безпілотник "ШАРК" скоригував вогонь артилеристів 44-ї бригади по ворожих САУ та РСЗВ

Фонд "Повернись живим" оприлюднив відео, як українські військові з 44-ої артилерійської бригади ЗСУ знищили на полі бою низку озброєння та військової техніки рашистів — коригування артилерії здійснювали аеророзвідники бригади за допомогою безпілотника "ШАРК" від "Укрспецсистемс" (входить до складу NAUDI).

Читайте також: Сирський показав, як дрони-камікадзе за допомогою "ШАРКа" нищать зброю рашистів

Передусім на відео демонструється знищення двох таких важливих цілей, як 203-мм самохідні гармати 2С7 "Піон" — в обох випадках безпілотник стежив за машинами аж до того, як вони не "сховалися" у посадках.

Знищений "Пион" окупантів
Перша машина була знищена влучним пострілом — на відео чудово видно, як палає ворожий "Піон". Друга установка, судячи з кадрів, щонайменше отримала пошкодження від уламків.
Пион 2С7
Другий ворожий "Пион" як мінімум отримав пошкодження

Далі демонструється ураження ворожої ракетної системи залпового вогню БМ-21 "Град" — машина рашистів була вщент знищена касетними боєприпасами. Також демонструються кадри ураження ворожої САУ "Мста-С".

РСЗВ БМ-21
Палає уражена ворожа РЗСВ БМ-21 "Град"

Щодо загальних втрат окупантами цих систем з лютого 2022 року, то портал Oryx фіксує такі дані — всього рашисти мають знищеними, пошкодженими чи покинутими (затрофеєними ЗСУ) щонайменше 18 одиниць САУ "Піон"/"Малка", 177 РСЗВ БМ-21 "Град" та 155 САУ "Мста-С".

Нагадаємо, що сьогодні ЗСУ мають на озброєнні десятки безпілотних розвідувальних комплексів "ШАРК", які отримують схвальні відгуки від українських аеророзвідників".

розвідувальний комплекс
Пункт управління комплексу "ШАРК", стоп-кадр з відео "Радіо Свобода"

Зокрема бійці відзначають якісну камеру безпілотника, завдяки якій якраз можна ефективно шукати замасковану техніку противника, а також загалом високий рівень продуманості усього комплексу, який є чудовою парою до HIMARS, JDAM чи далекобійної артилерії.

Читайте також: Видовищні кадри знищення російських РСЗВ з "феєрверком" під пильним оком українського "ШАРКа" (відео)