xcounter
#

Айварас Абромавичус: "В найближчому майбутньому в "Укроборонпромі" буде мінус 23 підприємства

13
Айварас Абромавічус
Айварас Абромавічус

Державний Концерн "Укроборонпром" ухвалив рішення про передачу 21 підприємства у Фонд держмайна, ще два підприємства буде передано в космічне агентство

Про це на прес-конференції розповів голова підприємства Айварас Абромавічус, повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.

Зазначається, що рішення було ухвалено на засіданні наглядової ради Концерну два тижні тому.

Читайте також: Революційний указ підписано – що далі?

До ФДМУ буде передано непрацюючі підприємства, на яких давно не виробляється продукція військового призначення та проводиться не буде, уточнив Абромавічус: "Вони мали 100 співробітників на 21 підприємство та 1 млн дол. виручки. Передаємо практично "пустушки".

У Космічне агентство буде передано "Конекс" (спеціалізується на розробці та виробництві бортової апаратури для космічних апаратів, зокрема обладнання для обробки даних дистанційного зондування Землі) та "Промінь" (спеціалізується на розробці та виготовленні передавальної апаратури, антенних систем з різним діаметром дзеркал для наземних станцій супутникового телебачення і зв’язку. Продукція підприємства затребувана для виробництва систем ППО й авіаційної навігації).

Абромавічус повідомив, що спільно з наглядовою радою було ухвалено рішення, що "Укроборонпром" не повинен займатися космічною діяльністю.

"Таким чином, в найближчому майбутньому в "Укроборонпромі" буде мінус 23 підприємства", – резюмував очільник концерну.

Читайте також: "Укроборонпром" як гальмо прозорої конкуренції. Чому так і що треба змінити?