xcounter
#

Як зміниться ринок індивідуального бронезахисту через 10 років: дослідження

Як зміниться ринок індивідуального бронезахисту через 10 років: дослідження
707

"Розмір світового ринку засобів індивідуального бронезахисту (ЗІБЗ) може збільшитися на 5,2 % протягом наступного десятиліття", - говориться у новому дослідженні.

Звіт був розроблений компанією з маркетингових досліджень Future Market Insights, під назвою "Аналіз та огляд ринку ЗІБЗ за застосуванням – персонал сектору оборони та безпеки, співробітники правоохоронних органів та цивільні особи". Він прогнозує зростання ринку на 1,3 мільярда доларів протягом наступних 10 років.

Прогнозується зростання ринку ЗІБС на 5,2%
Прогнозується зростання ринку ЗІБЗ на 5,2% протягом 10 років
За словами Снехі Варгезе (Sneha Varghese), старшого аналітика фірми з дослідження ринку, цьому економічному розвитку сприяють багато факторів. Вона зазначила, що ряд країн збільшує свої військові бюджети для фінансування захисного спорядження. Постачальники також інвестують у ЗІБЗ з легкими, високотехнологічними костюмами.
Військові бюджети для фінансування бронезахисту
Країни збільшують свої військові бюджети для фінансування ЗІБЗ

"Композитна кераміка повинна стати лідером ринку", – наголошує Варгезе. У порівнянні з іншими матеріалами, вона надає балістичну ефективність і вищу продуктивність. Крім того, легкість цього матеріалу надає користувачам потрібну гнучкість, вигідну в бойових умовах.

Читайте також: Військова безпека під загрозою через додаток для оцінки пива
Технологічні інновації будуть спонукати віддати перевагу новому обладнанню

Звіт також прогнозує збільшення продажів м'якого бронезахисту. Ця технологія використовується переважно в приватному секторі серед охоронних компаній і поліцейських управлінь. У доповіді наголошується, що прагнення цих клієнтів до створення більш досконалого легкого бронезахисту сприятиме розширенню ринку. "Технологічні інновації та ініціативи з модернізації будуть спонукати органи безпеки й збройні сили віддати перевагу новому обладнанню", - стверджується в дослідженні.

М'які засоби індивідуального бронезахисту
Передбачається збільшення продажів м'якого бронезахисту
Хоч зараз Північна Америка домінує на світовому ринку ЗІБЗ, в доповіді передбачається, що Східна Азія стане ключовим гравцем, оскільки вона зосереджена на обороні й безпеці солдатів. Одними з провідних гравців в галузі позначаються компанії BAE Systems і Aegis Engineering Ltd.
Північна Америка засоби індивідуального бронезахисту
Північна Америка зараз провідна на ринку ЗІБЗ, визначає регіональний аналіз
Згідно з доповіддю, зростаюча конкуренція також веде до розширення галузі. "Крім того, злиття і поглинання залишаються популярною стратегією серед учасників ринку", - говориться в звіті. –Компанії мають намір розширити свою регіональну присутність за допомогою стратегічної співпраці".
Аналіз зростання ринку за регіонами передбачає лідерство Східної Азії
Однак, попри прогнозоване зростання, глобальна пандемія COVID-19 може його загальмувати, зазначила Варгезе. Вона відмітила, що криза може призвести до тривалого економічного спаду, який безпосередньо вплине на галузь індивідуального бронезахисту, якщо організації скоротять бюджети.
Читайте також: ​Армія США отримала перші Abrams у новітній версії M1A2 SEPv3: ще більше електроніки та захисту