191128 Neptun 1Крилата ракета Р-360 комплексу РК-360МЦ "Нептун", сьогодні 28 листопада, успішно пройшла етап випробувань, під час яких здійснила політ на декілька сотень кілометрів за заданим маршрутом та висотах. Завершення цього етапу означає, що розробка Р-360, як літального апарата, завершено. Про це Defense Express повідомив Генеральний директор - Генеральний конструктор ДККБ "ЛУЧ" Олег Коростельов.

 

"Ми вперше пролетіли понад 250 км по заданому маршруту та висотах. Тобто можемо сказати, що сьогодні була завершена розробка літального апарату з заданими характеристиками", - заявив Олег Коростельов. Додавши, що на наступному етапі, випробування будуть направлені на бойові характеристики ракети.

 

 

Ракета Р-360 має масу 870 кг, масу бойової частини -150 кг, дальність пуску до 280 км, швидкість біля 900 км/год, а висота польоту над гребенем хвиль - від 3 до 10 м. 

 

191128 Neptun 2

 

Комплекс забезпечує одночасний пуск до 24 ракет (тобто повний залп 6 пускових установок), з інтервалом пусків у залпі від 3 до 5 сек. Комплекс може знаходитись на відстані до 25 км від берегової лінії, а необхідний час для його розгортання становить до 15 хвилин.

 

191128 Neptun 3

 

Нагадаємо, що нещодавно ексклюзивно для кореспондентів Defense Express була продемонстрована головка самонаведення протикорабельної ракети Р-360, яка відповідає за точність влучення у ціль та є одним з найскладніших елементів крилатої ракети.

 

 

Новини за темою: 

 

ОЛЕГ КОРОСТЕЛЬОВ: ТВОРЕЦЬ РАКЕТНОГО ЩИТА УКРАЇНИ - ІНТЕРВ'Ю З ОЧІЛЬНИКОМ ДККБ "ЛУЧ"

 

САМОХІДНЕ ШАСІ КРАЗ-7634НЕ - БАЗА НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО РАКЕТНОГО КОМПЛЕКСУ "НЕПТУН" (ФОТО ТА ВІДЕО)

 

"СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ" ПРЕДСТАВИВ НА IDEX-2019 УКРАЇНСЬКІ РАКЕТНІ КОМПЛЕКСИ "НЕПТУН" ТА "ВІЛЬХА"

 

"НЕПТУН" ПІДЕ В СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО ЗА ДВА РОКИ – ГЛАВА "УКРОБОРОНПРОМУ"

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues