191129 ZELENSKIY 029 листопада, Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект №0906 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання військового обов'язку та проходження військової служби).


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України.


У пояснювальній записці до законопроекту зазначено: «Прийняття Закону України №0906 асть змогу вдосконалити порядок виконання військового обов’язку громадянами України, реалізувати запровадження нових військових звань сержантського і старшинського складу Збройних Сил України, забезпечивши їх відповідність еквівалентної колонки «NATO Code» згідно STNAG 2116, підвищити роль сержантського і старшинського складу Збройних Сил України в навчанні і вихованні підлеглого особового складу та в підготовці і виконанні ними завдань за призначенням, створить додаткові мотиваційні чинники щодо проходження громадянами України військової служби за контрактом та сприятиме переходу Збройних Сил України на професійну основу, за зразком армій західноєвропейського зразка».


Новина по темі: У ВЕРХОВНІЙ РАДІ ЗАРЕЄСТРУВАЛИ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО РОЗВІДКУ


Нагадаємо, 26 листопада ц.р., під час засідання Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки було прийнято прийнято рішення підтримати та подати на розгляд Верховної Ради України розроблений утвореною у Комітеті робочою групою, доопрацьований проект Закону України «Про оборонні закупівлі».


Як раніше повідомляв Defense Express, віцепрем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба на брифінгу наприкінці жовтня 2019 року, заявив, що українська сторона вже передала на вивчення НАТО проєкт нової редакції закону про Службу безпеки України.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues