180424 litva 023 квітня у Києві відбулась робоча зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з Міністром національної оборони Литовської Республіки Раймундасом Кароблісом. Глави оборонних відомств домовились про продовження та розвиток співпраці та відмітили успішність реалізації усіх попередніх спільних проектів.

 

Add a comment

180423 grif 0Розробки нових озброєнь точно мають здійснюватись під грифом "таємно", - вважає начальник Центрального науково-дослідного інституту (ЦНДІ) озброєнь і військової техніки (ОВТ) ЗС України Ігор Чепков. 

 

Add a comment

180423 coin 0Нацбанк України від 11 квітня випустив та ввів в обіг пам’ятні монети номіналом 5 і 10 гривень, на зворотному боці яких зображений новий літак ДП “Антонова” Ан-132.

 

Add a comment

180423 GIROCOPT 0Українська авіакомпанія “Khors” профінансувала розробку оригінальних літальних апаратів - гірокоптерів для потреб Збройних сил України.

 

Add a comment

180423 TZiaУкраїна потребує підтримки Польщі, а Європа та США добрих польсько-українських відносин, – таку думку на відкритті ІІІ щорічного Польсько-українського стратегічного форуму висловив заступник американського консула в Кракові Томас Зіа.  

 

Add a comment

180423 forum20 квітня ц.р. в Польщі пройшов ІІІ Польсько-Український стратегічний форум. В замку с.Дубецько, що неподалік Перемишля, експерти, журналісти та дипломати з України, Польщі та США обговорювали уроки гібридної війни Росії на Донбасі і те, які висновки необхідно з них зробити для України, Польщі та країн Заходу.

 

Add a comment

180423 SAFEUS 0Представники південнокорейських компаній Safeus Drone і Software Factory запропонували запустити виробництво дронів на базі технопарку "Flight city 4.0" Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету .

 

Add a comment

180423 franka 2Під час льотної зміни екіпажі бригади тактичної авіації відпрацьовували питання з відновлення навичок техніки пілотування, бойового застосування та навігації у режимі «день-ніч» у простих та складних метеоумовах.

 

Add a comment

180420 bak 0Підприємствами ДК "Укроборонпром" ДП "Український науково-дослідний конструкторсько-технологічний інститут еластомерних матеріалів і виробів," у тісній співпраці з ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон," створено виробництво м’яких паливних баків для авіаційної техніки.

 

Add a comment

180420 inf 0Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України, в Донецькій та Луганській областях запрацювала комплексна система інформаційної протидії, повідомив Секретар РНБО України Олександр Турчинов. Запуск системи з президентського Ситуаційного центру відбувся за участю Президента України Петра Порошенка.

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues