170217 norway 0Представники уряду Норвегії передали українським прикордонникам сучасне обладнання для виявлення радіоактивних речовин та мобільний дезактиваційний комплекс.

 

Add a comment

170217 LICEY 0Угоду про шефські зв’язки та співробітництво укладено в Одесі між Військово-морським ліцеєм й Подільським районом міста Київ.

 

Add a comment

170217 mikhnenkoІноземні партнери готові співпрацювати з Україною в питанні поглиблення відносин у військово-технічній сфері.

 

Add a comment

170217 sapery 014 лютого в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що у Кам’янець-Подільському, урочистою церемонією вручення сертифікатів завершився черговий курс з виявлення, знищення (знешкодження) саморобних вибухових пристроїв (СВП) підвищеного рівня.

 

Add a comment

170217 pvk centr 0В рамках плану залучення авіації Повітряних Сил Збройних Сил України під час тактичних навчань на Гончарівському полігоні при виконанні бойових задач міжвидової підготовки, в одній з бригад тактичної авіації Повітряного командування «Центр» відбулись польоти.

 

Add a comment

170216 fregat bez dvigunaРосійська Федерація не здатна ввести в дію два нових фрегата, побудованих для Чорноморського флоту, через відмову України поставити для них двигуни.

 

Add a comment

170216 ind ukrВ рамках участі Державного концерну “Укроборонпром” на виставці “АероІндія-2017” з представниками вищого військового керівництва країни-господаря було погоджено якомога скоріше скликання спільної робочої групи з питань співробітництва у сфері оборони України та Індії.

 

Add a comment

170216 india 0ДП “СпецТехноЕкспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром” демонструє більше 20 видів техніки авіаційної галузі на найбільшій в Індії спеціалізованій авіакосмічній виставці AeroIndia-2017, що проходить з 14 по 18 лютого у місті Бангалор.

 

Add a comment

170216 muzhenko 1Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко в середу, 15 лютого, провів зустріч з групою вищих генералів та офіцерів Збройних сил США.

 

Add a comment

170216 canada ukrПосол Канади в Україні Роман Ващук та Генеральний директор ДК “Укроборонпром” Роман Романов здійснили аналіз існуючої співпраці підприємств-учасників Концерну та канадських компаній домовившись про її активізацію.

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

Ukrainian Arabic Chinese (Traditional) English French German Italian Portuguese Russian Spanish