190614 ESHLI 0Американська військова розвідка виступила з новим повідомленням з приводу проведення ядерних випробувань малої потужності в Росії. Нову заяву Розвідувального управління Міністерства оборони можна розцінити як більш пряме звинувачення на адресу Росії, в порівнянні з недавнім обережним коментарем директора відомства генерал-лейтенанта Роберта Ешлі.

Add a comment

190614 AMETIST 0На ТОВ СП “Дунайсудосервіс” завершено доковий ремонт корабля морської охорони “Аметист” (BG-58) зі складу дунайської флотилії Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Add a comment

190614 SpektratorM 0Модернізований та вдосконалений безпілотний авіаційний комплекс Spectator-М1, який створений ВАТ «Меридіан» ім. С.П Корольова», що входить до складу ДК «Укроборонпром», прийнято на озброєння Збройних Сил України.

 

Add a comment

190614 ZAVOD 0ДП "Завод 410 ЦА", який є одним з провідних підприємств авіабудівного кластеру ДК "Укроборонпром", продовжує розширювати виробництво. Підприємство пришвидшило темпи з посилення Повітряних Сил України військово-транспортною авіацією, дозавантажує виробничі потужності зовнішніми контрактами та освоює нові ринки цивільної авіації.

Add a comment

190614 MP 0Українська морська піхота почала використовувати парашутні системи типа «крило» у вправах з повітрянодесантної підготовки.

 

Add a comment

190614 CWIX 012 червня у місті Бидгощ, Республіка Польща, відбулося урочисте відкриття навчань НАТО «CWIX-2019», в якому беруть участь понад 1500 фахівців з 36 країн-членів НАТО та країн-партнерів. Серед учасників — представники військ зв’язку Збройних Сил України.

Add a comment

190614 IL 76 0П'ять років тому, 14 червня 2014 року співробітники ГРУ збили військово-транспортний літак Міністерства оборони ІЛ-76. Тоді, загинули 49 військовослужбовців ЗСУ. CБУ має неспростовні докази, що рішення про збиття було прийняте в Кремлі та приведене у дію позаштатним підрозділом Головного управління Генштабу ЗС РФ, відомим як «приватна військова компанія «Вагнера».

Add a comment

190613 Pivdene 0Новий український ракетний двигун РД-815 може замінити російські РД-180, що використовуються в американських ракетах Atlas V.

 

Add a comment

190613 VilhaM 0Сьогодні, 13 червня ц.р., були завершені державні випробування модернізованих вітчизняних коригованих ракет «Вільха-Р» для комплексу «Вільха».

 

Add a comment

190613 Homchak 0Кількість військових частин Збройних сил України наразі не будуть скорочувати, однак їхню чисельність планують «звести до оптимальної кількості».

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues