180619 RNBO 00Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

 

Add a comment

180619 riverian 0Цього тижня в Одесі відбулась головна конференція з планування українсько-румунського навчання «Ріверіан-2018». 

 

Add a comment

180619 UOP 0Тендерний комітет ДК "Укроборонпром" ініціює консультації з потенційними учасниками тендера на проведення міжнародного аудиту діяльності Концерну. Відповідне рішення було ухвалено 15 червня у зв’язку зі зверненням низки провідних компаній-аудиторів щодо необхідності удосконалення технічного завдання та тендерної документації. Зокрема, такі пропозиції надійшли від аудиторських компаній "Baker McKenzie", "Baker Tilly", "Ernst & Young".

 

Add a comment

180619 audit kraz 0У рамках підготовки до сертифікаційного аудиту, який наступного місяця проводитимуть міжнародні аудитори німецького сертифікаційного органу «DEKRA», на ПрАТ «АвтоКрАЗ» завершився черговий аудит системи менеджменту якості. Перевірку проводили незалежні аудитори ТОВ «Центр якості».

 

Add a comment

180619 kraz 0«АвтоКрАЗ» у Парижі показав свою продукцію і розповів про можливості українського виробника вантажної техніки на Міжнародній виставці «Eurosatory 2018», що проходила 11 - 15 червня в Парижі.

 

Add a comment

180618 chernyg 0Головна відмінність цього навчання в тому, що вперше в історії України навчання проводиться відразу повним складом бригади територіальної оборони.

 

Add a comment

180618 litpol 0У період з 11 до 15 червня особовий склад командування Литовсько-Польсько-Української бригади взяв участь в командно-штабному тренуванні (КШТ), що завершилося видачею бойового наказу на операцію, супутніх документів та створення сценарних передумов для майбутнього навчання «Кленова арка – 2018».

 

Add a comment

180618 ua thai 00У першому кварталі 2018 року українська сторона завершила контракт на постачання танків «Оплот» для потреб Таїланду. У рамках успішного виконання двосторонніх домовленостей в Україні з 13 по 16 червня перебувала делегація Міністерства оборони Королівства Таїланд на чолі з заступником Міністра оборони паном Чайчаном Чангмонгколом.

 

Add a comment

180618 ua usa 0ДП "Спецтехноекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", та одна із провідних компаній США, що спеціалізується на виробництві стрілецької зброї, уклали Меморандум про співпрацю. Йдеться про створення спільного бойового модуля за стандартами НАТО.

 

Add a comment

180615 us 011 червня у Києві розпочалась заключна конференція з визначення основних умов контракту щодо передачі катерів класу Island від США для України. З боку США на зустрічі присутні представники Берегової охорони США та Військово-Морських Сил США.

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues