170424 bars8 00Міністерство оборони України розпочало державні випробування багатоцільового тактичного броньованого автомобіля «Барс-8» виробництва корпорації «Богдан».

 

Add a comment

170424 IMPORTOZAM 0Програма імпортозаміщення в ОПК України станом на початок 2017 року забезпечена більше ніж на 50%, третина заміщених комплектуючих і матеріалів закуплені у зарубіжних постачальників, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю в держконцерні "Укроборонпром".

 

Add a comment

170424 dep of state 00Заступник помічника секретаря Державного департаменту США з політично-військових питань Тіна Кайданов відвідає Україну.

 

Add a comment

170424 uop kmbs 0Державний концерн “Укроборонпром” вже втілює ідеї розвитку сектору безпеки і оборони України, що були розроблені, в тому числі, спільно з фахівцями KMBS (Києво-Могилянська бізнес-школа), в своїй реформі військово-промислового об’єднання. Про це заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов на відкритті програми стратегічного лідерства в секторі безпеки та оборони України в KMBS 20 квітня.

 

Add a comment

170421 uop 0421 00Державний концерн “Укроборонпром” веде політику відкритих дверей та пропонує світовій спільноті кооперацію в багатьох нових проектах оборонно-промислового комплексу України. Про це заявив Заступник генерального директора з розвитку Концерну Артур Херувімов в ході Промислового Саміту: Оборона та Енергетика – Європа зустрічає Україну 2017 (IDES 2017) в м. Варшава, (Польща).

 

Add a comment

170421 nato groupsУ рамках минулорічного саміту НАТО у Варшаві, було прийнято рішення розмістити у країнах Балтії 4-х багатонаціональних груп країна Альянсу.

 

Add a comment

210417 танк 1TRUMAN Agency та Інститут світової політики презентують 25 квітня черговий випуск щоквартального аналітичного звіту "Аудит зовнішньої політики. Індекс відносин". Спецтемою випуску є аналіз міжнародної підтримки та модернізації вітчизняної оборонної промисловості.

Add a comment

170421 france 00Державна служба з надзвичайних ситуацій отримала від уряду Франції три системи знешкодження боєприпасів «CTS Lance», які дають змогу на відстані 150 метрів знешкоджувати вибухонебезпечні предмети.

 

Add a comment

180421 otu lugansk 4На взводно-опорному пункті однієї з бригад, яка виконує бойові завдання в оперативно-тактичному угрупуванні «Луганськ» відбулися кількаденні інструкторсько-методичні заняття щодо інженерного облаштування позицій.

 

Add a comment

170421 vinn 1У Вінниці, в штабі Командування Повітряних Сил ЗС України відбулася робоча зустріч керівного складу виду з Аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні капітаном 1 рангу Карен Мактір.

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

Ukrainian Arabic Chinese (Traditional) English French German Italian Portuguese Russian Spanish