200123 ZAHORODNIUK 023 січня, в інтерв’ю програмі «Сніданок з 1+1» міністр оборони України Андрій Загороднюк розповів, що наразі в Міноборони йде підготовка нового оборонного замовлення на 2020 рік, але за новим підходом.

Add a comment

200123 SSU 0Контррозвідка Служби безпеки України викрила механізм привласнення бюджетних коштів протягом 2017 – 2019 років. Власник одного з чернігівських приватних підприємств, який уклав два договори з міністерством оборони вартістю на понад 100 млн гривень, частину перерахованих коштів переводив у готівку через низку піконтрольних фіктивних підприємств.

Add a comment

200123 NSPA 0Міністр оборони Андрій Загороднюк в інтерв’ю виданню «Інтерфакс-Україна» заявив, що Україна приєдналась до організації NSPA (NATO Support and Procurement Agency - Агентство НАТО з технічного обслуговування і постачання), що дає можливість робити закупівлі напряму, без посередників, через НАТО.

Add a comment

200122 TRIMEN 0Вітчизняна приватна компанія «Трімен-Україна» закінчила роботу над модернізацією приладів ТКН-1ЕТ і ПП-61ЕТ для військової бронетехніки.

 

Add a comment

200122 Meredian 0ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова, що входить до складу ДК «Укроборонпром», презентував потенційним замовником власну розробку – квадрокоптер «Берегиня» для розвідувальних операцій.

 

Add a comment

200122 BudjetMO 0У цьому році на переозброєння українського війська Міністерству оборони України сукупно виділено рекордний бюджет у понад 30 млрд гривень.

 

Add a comment

200122 MIL 0В інтерв’ю виданню «Інтерфакс-Україна» міністр оборони України Андрій Загороднюк розповів, що вважає своїм головним завданням досягти військових критеріїв членства в НАТО та зробити все, щоб Україна отримала статус члена Програми розширених можливостей НАТО.

Add a comment

200122 NATO 021 січня, відбулись слухання у Комітеті із закордонних справ Європарламенту в Брюсселі, де генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що під час навчань «Захисник Європи 2020», які відбудуться через кілька тижнів, Сполучені Штати Америки здійснять передислокацію в Європу зі своєї території 200 тисяч військовослужбовців.

Add a comment

200122 ZAHORODNIUK 0Міністр оборони України Андрій Загороднюк в інтерв’ю виданню «Інтерфакс-Україна» заявив, що Україна виступає проти розведення сил по всій лінії розмежування на Донбасі, оскільки це суперечить Мінським домовленостям і може призвести до замороження конфлікту, що не влаштовує Україну.

Add a comment

200121 NATO 021 січня, у коментарі норвезькому виданню Verdens Gang генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що нові розвідувальні безпілотники RQ-4D нададуть Альянсу можливість спостереження за сусідніми з НАТО країнами.

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues