190416 KrazNeptun 0Україна освоїла виробництво власного протикорабельного ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун», призначеного для контролю та захисту морських кордонів.

 

 


Нещодавно він пройшов успішні випробування, на яких був присутній і директор Defense Express Сергій Згурець, зазначають у прес-службі вітчизняного виробника шасі нового комплексу ПрАТ «АвтоКрАЗ».

 


Мобільний ракетний комплекс РК-360МЦ призначений для ураження надводних і наземних об'єктів противника на відстані до 300 км. Уніфікована пускова установка УСПУ-360 базується на самохідному шасі 8х8 - КрАЗ-7634НЕвантажопідйомністю 27 т.

 

Публікація по темі: УДАР «НЕПТУНА» 

 

Пускова установка призначена для розміщення, тимчасового зберігання, транспортування, підготовки до пуску та пуску ракет Р-360. Шасі спецвиробу оснащене потужним 460-сильним двигуном та автоматичною КПП із максимальним крутним моментом 2500 Н/м. Разом із трансмісією прохідного типу таке агрегатування дозволяє реалізувати високі тягово-динамічні характеристики автомобіля.

 

190416 KrazNeptun 1


Компонувальна схема КрАЗ-7634НЕ - «кабіна перед двигуном», монтажна довжина рами 8080 мм, зовнішній мінімальний габаритний радіус повороту - 14 м. Перша та друга осі шасі - керовані, усі мости - ведучі. Рульовий механізм - інтегрального типу із гідропідсилювачем для зниження зусилля на рульовому колесі до 10 кгс. Повний привід усіх коліс забезпечує спецвиробу на цьому шасі експлуатацію в умовах бездоріжжя. Кабіна – із високими ергономічними показниками, низькою посадкою.

 

Новина по темі: ОПРИЛЮДНЕНО ПОДРОБИЦІ ПРО ОСТАННІ ВИПРОБУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПКР «НЕПТУН»


До кооперації з розробки та виробництва РК «Нептун» разом із «КрАЗом» задіяні ДержККБ «Луч», «Оризон-Навігація», «Імупульс», «Візар», ЦКБ «Арсенал» Національного космічного агентства України, провідні оборонні приватні компанії «Телекарт-прилад», «Укріннмаш», «Українська бронетехніка», «Мотор Січ». До речі, всі машини супроводу і підтримки нового РК-360МЦ базуються на українському шасі виробництва ПрАТ «АвтоКрАЗ».

 

190416 KrazNeptun 5

190416 KrazNeptun 2

190416 KrazNeptun 3

190416 KrazNeptun 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues