75 mainГоловний висновок полягає в тому, що, з огляду на три роки бойових дій на сході України та потреби переозброєння війська, реальна активність у реалізації спільних проектів є низькою, співпраця відбувається в обмежених секторах, а умов для забезпечення помітних проривів для переозброєння з використанням високих технологій не створено. Про це розповіли Сергій Згурець, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, редактор журналу «Експорт зброї та оборонний комплекс України»; Валерій Рябих, директор з розвитку компанії Defense Express; Антон Міхненко, редактор англомовного журналу Ukrainian Defense Review під час прес-конференції в прес-центрі Главкома.

Add a comment

630 360 1486600101 5608Високоповажний герр бундесдипломат дозволяє собі заяви, що суперечать офіційній позиції уряду Німеччини.

Add a comment

170209 гиви ВсьоУ багатьох було чимало мотивів для вбивства "Гіві", проте здійснити успішний замах на бойовика могли лише зсередини, тобто "свої".

Add a comment

754864644718223Росія витратила на сірійський похід авіаносного крейсера «Адмірал Кузнєцов» і кораблів супроводу від 7,5 до 10 млрд руб., підрахував РБК. Найдорожче обійшлися бюджету два палубних винищувача, що розбилися.

Add a comment

00Команда журналистов-расследователей Bellingcatn опубликовала результаты нового расследования посвященного событиям до заключения первых Минских соглашений 5 сентября 2014 года.

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

Ukrainian Arabic Chinese (Traditional) English French German Italian Portuguese Russian Spanish