180917 mainОтечественная военная промышленность понемногу выходит из кризиса и перестраивается на европейские рельсы.

 

Add a comment

180914 ukrСоціологи оприлюднили дані опитування про те, яким чином українці прагнуть гарантувати державну безпеку. Серед громадян України продовжує переважати орієнтація на приєднання до НАТО.

 

Add a comment

180913 azovСовет национальной безопасности и обороны Украины усиливает военно-морское присутствие в Азовском море, сообщила пресс-служба ведомства. В СНБО уточнили, что стоит задача создать в акватории корабельно-катерную группировку Военно-морских сил, развивать инфраструктуру и обеспечить подразделения береговой обороны «новейшим высокоточным ракетным оружием».

 

Add a comment

180912 DozorШтурм висоти 307.4 під Санжарівкою Донецької області для багатьох окупантів виявився останнім: 11 громадян РФ зі складу ПВК “Вагнера” були вбиті, 2 танки і 2 бронеавтомобілі “Дозор” знищені. InformNapalm зібрав дані і факти про російських найманців, чиї тіла для командування виявились дешевшими, ніж розірваний метал БМП-97.

 

Add a comment

180911 CZ 1

Директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, військовий експерт СЕРГІЙ ЗГУРЕЦЬ у другій частині інтерв'ю "Апострофу" розповів про військову допомогу українській армії від США, значення протитанкових комплексів Javelin, які вже було надано Україні, та вітчизняні розробки в сфері озброєння.

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues