171123 луганскСудячи з усього, спроба «державного перевороту в ЛНР» отримує своє логічне продовження і переростає в у гаряче протистояння між кремлівськими кураторами квазіреспублік.

Add a comment

171122 w1023 r1 sІз початком агресії Росії «крилаті піхотинці» є творцями історії та легенд сучасного війська України.

Add a comment

171120 Білорусь 0Затриманням у Мінську українського журналіста Павла Шаройка режим Лукашенка перейшов останню червону лінію. Принаймні, на поточному історичному етапі відносин між Києвом і Мінськом для української сторони цей акт має виглядати як точка неповернення. І ось чому.

 

Add a comment

171119 sharoyko1 3539Арешт українського журналіста Павла Шаройка в Мінську ставить Білорусь в один ряд з путінським режимом, вважають в Центрі досліджень армії, конверсії та роззброєння. «До останнього часу Мінськ намагався балансувати між Україною та Росією, демонструючи з одного боку відданість «союзницьким» геополітичним зобов’язанням перед Москвою та «нейтральність» та бізнес у відносинах з Києвом», - відзначають в ЦДАКР. Більш того, Мінськ навіть намагався запропонувати себе в якості «донора безпеки» в регіоні, майданчика для мирних переговорів на кшталт «Хельсинки-2». А нещодавно МЗС Білорусі виступили з пропозицією розмістити на Донбасі білоруських миротворців.

Add a comment

171106 NB2 листопада 2017 р. Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони провів комітетські слухання на тему «Реформування військово-промислового комплексу України: проблеми та шляхи вирішення».

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues