190320 rebУ своєму звіті, опублікованому 19 березня 2019 року о 19.30, СММ ОБСЄ повідомила про виявлення на окупованій території України двох типів новітніх російських систем РЕБ.

 

Add a comment

190319 ukroboronpromПісля скандалу з журналістам розслідуванням «Bihus.Info» політики та експерти заговорили про ліквідацію ДК «Укроборонпром». Мовляв, навіщо армії такий посередник, із його купою посадовців і такою плямою на репутації. Водночас, у самому концерні запевняють: ще два роки тому реформу для підприємства, однак усі напрацювання так і не дійшли до парламенту.

 

Add a comment

190318 vdopomoga 0В рамках надання матеріально-технічної допомоги від Сполучених Штатів Америки до військових частин ЗСУ було поставлено близько 400 одиниць основних зразків озброєння та військової техніки і понад 9 500 одиниць інших приладів і техніки.

 

Add a comment

190314 India and PakistanЯкі наслідки може мати розпалювання чергової війни між Індією та Пакистаном.          

           

Недавній обмін авіаударами між ВПС Індії та Пакистану, цими споконвічними ворогами, що постали в 1947 році на уламках колишньої Британської Індії, викликає стурбованість далеко за межами Індостану. І не випадково, адже сьогодні йдеться не просто про чергову сутичку між військовими двох країн, що за час своєї незалежності вже тричі воювали, а про конфлікт між ядерними державами. Ця обставина надає подіям другої декади лютого цілком нової, тривожної якості.

 

Add a comment

190314 paradНайбільш прогнозованим ризиком загострення навколо "Укроборонпрому" є ускладнення ВТС України з низкою інопартнерів з одночасним посиленням на цих напрямках РФ. Головним чином, з тими країнами, які мають давню історію відносин з Москвою. (рус.)

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues