191212 mainІнформаційне агентство АрміяInform попросило командувача Сухопутних військ генерал-лейтенанта Олександра Сирського розповісти про зміни, які чекають на нашу армію наступного року. А ще – про нову систему кар’єрного зростання військових та інші кроки реформування на шляху до НАТО. Зрештою, у нас відбулась цікава розмова, присвячена перспективам розвитку Сухопутних військ – як їх бачить очільник цієї найпотужнішої складової Українського війська.

 

Add a comment

191211 ZCСухопутні війська були сформовані у складі Збройних Сил України у 1996 році.

 

Add a comment

191211 O DrikПро негативний вплив корупції на обороноздатність і що потрібно для зниження рівня корупції в Міністерстві та підпорядкованих структурах.

 

Add a comment

191210 pidsumokВідверто кажучи, рік, що минає, для Збройних сил країни завершується… великою невизначеністю. З одного боку, в України з'явилися нова ракетна зброя. Реактивна система залпового вогню (РСЗВ) "Вільха" з новим коригованим боєприпасом, що забезпечує високоточне ураження на дальності 70 км. В останні дні листопада Україна завершила розробку крилатої ракети Р-360 "Нептун" дальністю до 300 км (зразу, щоб ніхто не приписав собі неіснуючих перемог, нагадаю, що конструкторську роботу було розпочато в часи президента-втікача Януковича, а, попри успішний пуск навесні 2013 р., рішення про продовження розробки було прийнято лише в січні 2016 р.).

 

Add a comment

191209 FrolovaМіністерство оборони України очолили цивільні люди. Ані керівник відомства, ані його заступники не мають військового звання. Така трансформація мала покращити роботу Міністерства і привести туди ефективних менеджерів.

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues