180427 CP30 квітня на Донбасі завершується антитерористична операція та починається операція Об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки, оборони й стримування збройної агресії Росії.

 

Add a comment

180426 litak an178Забезпечити розвиток вітчизняного оборонно-промислового комплексу цілком можливо. Якщо буде бажання. Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) разом із іншими інституціями та об’єднаннями вивчав цю тему досить прискіпливо. Є питання очевидні, є і привід для дискусії.

 

Add a comment

180425 MriyaЗа останній місяць у вітчизняних ЗМІ зафіксовано критичну масу матеріалів про фундаментальне руйнування літакобудівної галузі. Основні висновки такі: з червня 2015 р. по березень 2017 р. відбулися жахливі метаморфози галузі, ДП «Антонов» з рівня світового партнера скотилося до рівня фірми другого гатунку. З вердиктом експертів та спостерігачів складно не погодитися. А якщо зовсім відверто, то авіапром завдяки блюзнірській кадровій політиці і відсутності уваги держави до літакобудівної галузі опинився в ролі бегемота, що по самісіньку зав’язку загруз у болоті.

 

Add a comment

180424 bmp 1Черговий скандал намагаються роздути довкола українського оборонного сектору, та чи є на те підстави?

 

Add a comment

180423 vvТерористи повернулися до тієї інтенсивності атак, яка була до передвиборчої кампанії Путіна.

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues