190816 RS 0Росія регулярно проводить військові навчання в анексованому Криму, демонструє техніку, агітує молодь служити в армії. При цьому й самі кримчани виявляють підвищений інтерес до російського озброєння.

Add a comment

190815 IN 0Волонтеры международного разведывательного сообщества InformNapalm исследовали новые отчеты СММ ОБСЕ и обращают внимание читателей на выявление нового типа российской военной техники на Донбассе, который имеет интересные характеристики живучести экипажа на случай ядерного удара и используется при наступлении.

Add a comment

190813 IR 0Украина вынуждена искать уязвимости РФ, исходя из наших возможностей и мощностей. И использовать их в свою пользу.

Add a comment

190813 BADRAK 00Головне управління розвідки Міністерства оборони України підготувало ряд сценаріїв, за якими може розвиватися безпекова ситуація навколо України. Чим може закінчитися війна і чого очікувати від Кремля далі?

Add a comment

190812 DRSMD 02 серпня припинив дію Договір про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності (ДРСМД). Багато хто після цього заговорив про початок нової гонки озброєнь США та Росії. Однак ніякої гонки озброєнь не буде, оскільки Росія зараз не розглядається Сполученими Штатами як суб’єкт міжнародних відносин, рівноправний із США, Китаєм та Євросоюзом.

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues