170722 defense 020 липня 2017 року на ресурсі defenseone.com вийшла стаття генерал-полковника Британської армії, екс-командира Об'єднаного корпусу швидкого реагування НАТО Тімоті Еванса, який є членом Незалежного Антикорупційного комітету з питань оборони (НАКО), що в жовтні 2016 року було створено для боротьби з корупцією в секторі безпеки та оборони України. Член НАКО вважає, що міжнародне співтовариство має примножити свою допомогу у сфері безпеки, щоб прискорити реформи. Крім того, британський генерал-полковник вважає, що Україна має розсекретити для донорів та громадськості інформацію про державне оборонне замовлення.

Add a comment

посіпакиУ ці дні ми знову згадуємо один з переломних моментів російсько-українського конфлікту. Українська армія, вдаривши по зубам «руському міру» у травні 2014 року в Донецькому аеропорту, вперше показала всьому світу, що Україна не збирається здаватися, що українська нація це не вигадка і не міф істориків чи політиків. Що Україна - це реальність, а не, як виголошував у Бухаресті у 2008 році, ображений за «найбільшу геополітичну катастрофу ХХ сторіччя», Путін - «навіть не держава».

 

Add a comment

170425 0Другий міжнародний «Український форум з оборони і безпеки-2017», який відбудеться в Києві 27 квітня 2017 року, планується провести під гаслом, що українська оборонна промисловість є інвестиційно привабливою.

 

Add a comment

3b4fdf7ca8cc54b76bf96444e0cc85eeПісля урочистої демонстрації нові зразки озброєння часто не потрапляють до ЗСУ, а якщо їх і передають, то в дуже невеликої кількості. Про те, чому так відбувається, а також про перспективи розвитку українського флоту і авіації в інтерв'ю для "Апострофа" розповідає директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, військовий експерт СЕРГІЙ ЗГУРЕЦЬ.

Add a comment

170424 osce 01 копіяЗагибель представника місії ОБСЄ на Донбасі стало черговим свідченням ролі Кремля як спонсора міжнародного тероризму.

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues