180511 ukrinmashМинулої п’ятниці, 11 травня ц.р., ми оприлюднили першу частину інтерв’ю з Генеральним директором Державної госпрозрахункової зовнішньоторговельної та інвестиційної фірми «Укрінмаш» (ДП ДГЗІФ «Укрінмаш») СЛЮСАРЕНКО Сергієм Валерійовичем, з яким кореспондент Defense Express наприкінці квітня ц.р. мав нагоду поспілкуватись. Сьогодні – обіцяна друга частина інтерв’ю, в якій мова піде про взаємодію з військовими, про те чим українські спецекспортери допомагають українському війську та як підготуватись до майбутнього...

 

Add a comment

180517 MROBOTПерспектива модель ВМС України повинна включати «москітній» флот з роботизованих морських систем військового призначення.

 

Add a comment

ukraina zagrozu copy copyФахівці Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонують свій аналіз ключових тенденцій у сфері безпеки і оборони першої половини травня 2018 року.

 

Add a comment

180505 Trainer 2Як пристрої з технологією VR та симулятори тренують армію.

 

Add a comment

180514 AN74Американська компанія готова купувати в України транспортно-вантажні літаки Ан-74 і навіть сертифікувати їх на американському ринку. Проте задля цього два головні учасники цього проекту - Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (ХДАВП) та американська Oriole Capital Group мають ще добре попрацювати, включно зі сподіваннями на те, що український уряд також не буде стояти осторонь і допоможе. Але зовсім не грошами.

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues