190614 Zoopark3 2Сучасні військові конфлікти відзначаються широким застосуванням ствольної і реактивної артилерії. Тому питання своєчасного виявлення і точного ураження їх вогневих позицій (контрбатарейної боротьби) на великих відстанях на сьогодні є досить актуальним. В Україні підприємством КП «НВК «Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром» створено вітчизняний радар 1Л220УК, який призначений для вирішення саме цих завдань.

 

Add a comment

190613 Przysięga WOTВ умовах збройної агресії РФ проти України для нашої країни є актуальним підсилювати свою військову потужність та спроможність до протистояння з противником на власній території. Одним з важливих напрямків військового будівництва в цих умовах є створення військ територіальної оборони і організація їх функціонування. З огляду на це є цікавим досвід створення військ територіальної оборони в Польщі. Пропонуємо нашим читачам ознайомитись з оглядом історії створення, завдань, проблематики переозброєння та планів подальшого розвитку Військ територіальної оборони Польщі. Сьогодні перша частина матеріалу.  

 

Add a comment

190612 new formatВ Україні слід вдосконалити систему управління оборонною сферою. До цього спонукають як внутрішні, так і зовнішні чинники. Які ж рішення та підходи можуть бути взяті за основу? На цю тему головний редактор журналу Defense Express Сергій ЗГУРЕЦЬ поспілкувався із Першим заступником Міністра оборони України, доктором воєнних наук, професором, заслуженим діячем науки й техніки України, генерал-полковником у відставці Іваном РУСНАКОМ.

 

Add a comment

190611 idex 0В середині лютого ц.р. в м. Абу-Дабі (ОАЕ) пройшла 14-а Міжнародна виставка та конференція озброєнь та військової техніки IDEX– 2019. Це одна з найбільших світових виставок озброєння та технологій безпеки. Майданчиком для проведення заходу став Abu-Dhabi National Exhibition Center (ADNEC), де зібралось понад 1100 виробників зі всього світу. На заході було представлено як надсучасні системи озброєнь так і ті, що вже перевірені в ході навчань та під час бойового використання арміями різних країн по всьому світу.

 

Add a comment

190610 HAWKEYEВ середині лютого ц.р. в м. Абу-Дабі (ОАЕ) пройшла 14-а Міжнародна виставка та конференція озброєнь та військової техніки IDEX– 2019. Це одна з найбільших світових виставок озброєння та технологій безпеки. Майданчиком для проведення заходу став Abu-Dhabi National Exhibition Center (ADNEC), де зібралось понад 1100 виробників зі всього світу. На заході було представлено як надсучасні системи озброєнь так і ті, що вже перевірені в ході навчань та під час бойового використання арміями різних країн по всьому світу.

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues