170524 Syryjska ruletka 00Однією з суттєвих причин, що лежить в основі тієї ситуації, що наразі склалась в Сирії, є намагання ряду гравців встановити контроль над маршрутами постачання енергетичної сировини до Європи. Такий висновок робить польський експерт Якуб Каймович (Jakub Kajmowicz) в статті, що оприлюдено на польському спеціалізованому ресурсі Energetyka24.com. За оцінкою польського експерта, інтереси Росії, зацікавленої у збереженні в Сирії обстановки постійної нестабільності, перетинаються тут зі стратегічними планами США, Катару та Ірану.

Add a comment

170523 Arktika 0Наразі можна спостерігати розгортання боротби за  Арктику, яка набуває все більшого значення, як новий центр зосередження уваги провідних країн світу. Це викликано низкою обставин, передусім, глобальним потеплінням, а також появою на Заході нових технологій, що потенційно уможливлюють доступ до природних ресурсів та транспортних комунікацій регіону. І РФ саме завзято вступило  в боротьбу за Арктику, яка набуває наразі чи не містичного значення для збереження при владі путінського режиму та його впливу на російське населення. Це вже такий собі Арктика-наш. А чи спроможна РФ не надірвати пупок такими занадто дорогими змаганнями, за те, що має мало економічного сенсу? На це та інші запитання шукали відповіді у Києві.

 

Add a comment

220517 00Військово-технічне співробітництво України із західними країнами, незважаючи на те, що оцінюється перспективним у майбутньому,  перебуває наразі на не найвищому рівні. Що ж заважає проведенню більш тісної взаємодії? Чого очікують від України західні партнери?

Add a comment

170519 00Сьогодні в рубриці «ЛИЦЕМІРСТВО», читач зможе ознайомитись з черговим матеріалом дослідження «ЛИЦЕМІРСТВО та ШАХРАЙСТВО, як стовпи агресивної російської зовнішньої політики» над яким спільно працюють фахівці Інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес та Центру дослідження сучасних конфліктів. Стаття присвячена тому, як російська воєнщина використовує недержавні воєнізовані формування при проведенні спеціальних операцій.

Add a comment

P1015237

Україна розвиває свій оборонно-промисловий комплекс, і нові зразки техніки та озброєння посилюють потенціал Збройних Сил у протистоянні з російським агресором. Військовий конфлікт на сході України, своєю чергою, викликав у низки закордонних держав підвищену увагу до вітчизняних розробок, що проходять випробування війною. Цю тенденцію було відзначено, зокрема, за підсумками міжнародної виставки озброєнь LAAD-2017 у Бразилії, яка є найбільшою профільною експозицією високотехнологічної продукції класу «мілітарі» в Латинській Америці. 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues