181120 oplotІнтерв’ю з генеральним директором Державного підприємства «Завод ім. В.О. Малишева» Олександром ХЛАНЄМ про перспективи розвитку підприємства та його продуктової лінійки.

 

Add a comment

ukraina zagrozu copy copyФахівці Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонують свій аналіз ключових тенденцій у сфері безпеки і оборони першої половини листопада 2018 року.

 

Add a comment

181116 LigaOPU directory 2018 2019 0В умовах війни Росії проти України особливе значення має забезпечення ЗСУ новітніми сучасними зразками озброєнь і військової техніки (ОВТ). Усе більшу роль тут відіграють підприємства недержавної форми власності, які відрізняють висока ефективність роботи, оперативність, гнучкість в прийнятті рішень і низка інших якостей.

 

Add a comment

181114 contДля передплатників Defense Express представляємо огляд озброєнь та воєнної техніки що були представлені на форумі «Армія 2018», що з 21 по 26 серпня ц.р. відбувся в РФ у виставковому центрі «Патріот», на аеродромі Кубінка і полігоні «Алабіно», а також у всіх військових округах. Сьогодні – друга частина. Щоб знати більше – передплачуйте продукти Defense Express.

Add a comment

181112 TuringismusПредлагаем вашему вниманию третью часть материала о разработках компании Turingismus, который подготовил Сергей ЗГУРЕЦ, директор информационно- консалтиноговой компании Defense Express, главный редактор журнала Defense Express.

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues