ukraina zagrozu copy copyФахівці Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонують свій погляд на ключові тенденції у сфері безпеки і оборони в 2019 році.

 

Add a comment

190115 Ukraine LebanonУкраїна та Ліван мають великий потенціал розвитку взаємовигідних двосторонніх відносин, якому сьогодні, на жаль, не приділяється належної уваги. Розвиток всебічного співробітництва сприятиме і активізації військово-технічного співробітництва, яке може бути дуже вигідним обом країнам.

 

Add a comment

190114 Bayraktar TB2 4Угода про закупівлю для українського війська ударного безпілотного авіаційного комплексу (БпАК) Bayraktar TB2 відкрила нову сторінку у військових та оборонно-промислових стосунках України та Туреччини. Про ключові деталі та основні висновки – у матеріалі, який підготував Сергій ЗГУРЕЦЬ, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express.

 

Add a comment

190111 harris 2Благодаря военной помощи США, после начала российской агрессии массовое распространение в силовых структурах Украины получили средства связи от корпорации Harris.

 

Add a comment

190109 ram uavУкраїнський безпілотний літальний апарат RAM UAV, презентація якого відбулась в лютому 2018 року під час 3-ї Міжнародної виставки та конференції безпілотних систем і тренажерів UMEX 2018 в Абу-Дабі (ОАЕ) дозволяє гарантовано знищувати наземні (надводні) цілі за менші гроші, ніж за допомогою керованих ракет, або керованих артилерійських боєприпасів.

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues