180919 REBЯкі сюрпризи може піднести радіоелектронна боротьба збройних сил США і їх союзників по НАТО з таким супротивником як Росія, що володіє приблизно рівними з ними спроможностями у царині РЄБ. За відповіддю на це питання ми звернулися до наукового співробітника Військово-морського аналітичного центру Center for Naval Analyses Самюела Бендетта (Samuel Bendett), який погодився розповісти про спроможності РЕБ, якими володіє Росія.

 

Add a comment

180917 bezClablankiВійська США та країн НАТО у Європі посилюють свої можливості з радіоелектронної боротьби. Війну виграє той, хто вміє правильно застосовувати нові технології.

 

Add a comment

ukraina zagrozu copy copyФахівці Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонують свій аналіз ключових тенденцій у сфері безпеки і оборони першої половини вересня 2018 року, з 1 по 15 вересня.

 

 

 

Add a comment

180911 ADEX 02З 25 по 27 вересня в столиці Азербайджану Баку пройде 3-тя Азербайджанська Міжнародна Оборонна Виставка ADEX 2018. Цей масштабний захід, що підтверджує статус однієї з великих експозицій озброєння і військової техніки в регіоні. Під час виставки відбувається показ сучасної зброї та техніки, демонстрація досягнень азербайджанського оборонно-промислового комплексу. Виставку відвідує Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв.

 

Add a comment

180910 mspo2018 0Добігла кінця 26-я Міжнародна виставка оборонної промисловості MSPO 2018, що з 4 по 7 вересня ц.р. проходила в польському місті Кельце. MSPO є найбільшою  оборнною виставкою в Центральній та Східній Європі. Цього року на заході були широко представлені як зразки продукції вітчизняного ОПК, так і спільні польсько-українські проекти.

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues