191021 Zguretc 0Нещодавно в столиці завершилася масштабна виставка "Зброя та безпека-2019", на якій були показані новинки вітчизняного ОПК. Про те, які з цих новинок можуть незабаром з'явитися в військах, про доцільність будівництва українського корвета, а також про подальший розвиток процесу мирного врегулювання на Донбасі, розповів директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express СЕРГІЙ ЗГУРЕЦЬ.

 

Add a comment

191018 AkinjiКонцерн «Укроборонпром» і турецька компанія Baykar Defence оголосили про початок спільних робіт зі створення висотного ударно-розвідувального безпілотника з великою тривалістю польоту (HALE – High Altitude Long Endurance). Двомоторний БпЛА під назвою Akinci (тур. Akinci – вид легкої кавалерії) створюється з 2016 року і за своїми розмірами значно більший за Bayraktar-2, який вже закуплений для ЗСУ.

 

Add a comment

191017 BplaБарражирующие боеприпасы можно считать разновидностью беспилотных летательных аппаратов. Такие БпЛА способны в течение некоторого времени находиться в заданном районе и искать цель, после чего уничтожать ее. Это упрощает ведение разведки и нанесение ударов. При этом не исключается совместное использование «одноразовых» беспилотников и разведывательных БпЛА.

 

Add a comment

191016 crimeaНезважаючи на зміни військово-політичного керівництва України та певне пом’якшення політичної риторики нової влади, Кремль не намагається шукати компромісу. Прагнення українського президента Володимира Зеленського сісти за стіл переговорів і досягти з російським очільником Білокам’яної хоч якогось рішення, зустрічається із спротивом та шантажем.

 

Add a comment

191015 vilha 0Державне київське конструкторське бюро «Луч»: проривні рішення для посилення потенціалу армії та захисту держави.

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues