ukraina zagrozu copy copyФахівці Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння пропонують свій аналіз ключових тенденцій у сфері безпеки і оборони першої половини січня 2018 року.

Add a comment

180116 козакТе, заради чого увесь минулий рік активно працювало об’єднання «Ліга оборонних підприємств», таки відбулося. Йдеться про ухвалення рішення, яке має покращити стан з ціноутворенням на продукцію, що виготовляється за державним оборонним замовленням.

Add a comment

180115 nova zbroyaДиректор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express СЕРГІЙ ЗГУРЕЦЬ розповів в бліц-інтерв'ю для видання "Апостроф" про те, як йде робота над ОТРК "Гром-2", коли приблизно українська армія може отримати таку зброю і чому розмови про її використання у нинішньому військовому конфлікті з РФ - провокації.

Add a comment

180110 KNOWМіжнародний військово-технічний форум «АРМІЯ», що цього року в період з 21 по 26 серпня вже втретє пройшов в РФ використовується діючим кремлівським режимом більше в пропагандистських цілях. Для фахівців же цікаво стежити за цим заходом, щоб оцінити, як санкції впливають на загальний оборонний потенціал країни, яка переважно експлуатує напрацювання радянської імперії…

Add a comment

180111 x1 м 2На нещодавній виставці «Зброя та безпека 2017» державне підприємство «Спеціалізована  зовнішньоторговельна фірма «ПРОГРЕС» (ДП СЗТФ «ПРОГРЕС») разом з Радіоастрономічним інститутом Національної академії Наук України представили радіолокаційну станцію охорони периметру Х1-М. Ця нова розробка є проривним вітчизняним рішенням, яке є відповіддю на актуальну загрозу – застосування безпілотної авіації, призначеної для вирішення різноманітних завдань: від розвідки до здійснення ударних акцій, як це відбувається на сході України.

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues