180314 uopЗміни, яких зазнавала система управління оборонно-промисловим комплексом України з часів здобуття незалежності, в значній мірі формують модель його довгострокового розвитку. Сьогодні можна стверджувати, що українська оборонна промисловість є більш адаптивною до геополітичних викликів, має перспективи до подальшої розбудови та підвищення конкурентоспроможності на світовому ринку.

 

Add a comment

190313 brovchenkoDefense Express пропонує до уваги читачів статтю заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрієм БРОВЧЕНКО, в якій автор підбиває підсумки заходів з реформуання вітчизняного оборонно-промислвого комплексу, що були здійснені у 2017 році.

 

Add a comment

ukraina zagrozu copy copyФахівці Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) підготували черговий аналіз ключових тенденцій у сфері безпеки і оборони першої половини березня 2018 року.

 

Add a comment

180316 800Військові технології все глибше проникають у наше повсякденне життя і стають невід’ємною його частиною. Сьогодні кожен має можливість розпочати свою справу, адаптуючи військові технології до цивільного використання.

 

Add a comment

180315 ARMIAВ канун выборов президентом РФ В.В.Путина в России сделали срез на лояльность населения правящему режиму и готовность быть толерантным в следующий срок правления незаменимого кормчего россиян. Особое внимание уделялось военнослужащим российской армии, которые находятся под усиленным давлением обстоятельств и у которых в числе первых могут сдать нервы. Как показывают результаты последних социологических опросов проведённых среди военнослужащих ВС РФ – для этого есть все основания.

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues