170215 turk 00Турецький концерн TAI Turkish Aerospace Industries працює над створенням першого повністю турецького гелікоптеру загального призначення TAI T-625, модель якого планується оприлюднити вже під час міжнародної виставки IDEF – International Defense Industry Fair 2017, що буде проходити у травні ц.р. у Стамбулі.

Add a comment

ukraina-zagrozuФахівці Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонують свій аналіз ключових тенденцій у сфері безпеки і оборони в першій половині лютого 2017 року.

Add a comment

15022017За оцінками аналітиків в найближчі п’ять років в період 2017-2021 роки ринок літаків тактичної та військово-транспортної авіації чекає етап подальшого зростання. Відбуватиметься процес, як модернізації вже відомих типів літаків, так і створення нових - наступного покоління з інтенсивним використанням сучасних технологій.

Add a comment

1Інформаційно-консалтингова компанія Defense Express здійснила аналіз поточних проектів, які реалізуються в рамках військової та військово-технічної співпраці з закордонними партнерами для посилення обороноздатності Збройних сил України. 

Add a comment

170213 cyberХакерські атаки, проведені в грудні минулого року на ряд державних та приватних ресурсів ще раз показали не лише підступність ворога, але й неготовність окремих відомств та їх працівників до такого виду посягань. Як це відбувалося та які висновки маємо зробити задля недопущення подібних інцидентів на майбутнє?

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

Ukrainian Arabic Chinese (Traditional) English French German Italian Portuguese Russian Spanish