21072017 cehВ ближайшем номере нашего журнала Defense Express будет опубликовано интервью с генеральным директором ГП «Завод им. В.А. Малышева». Александр ХЛАНЬ в разговоре со мной отметил, что «надо отходить от советского принципа, когда всё делается внутри по замкнутому циклу. Нужно расширять кооперацию». Разговор с генеральным директором завода им. В.А. Малышева состоялся достаточно откровенный, но с четким ощущением этих «внешних» границ и без погружения в детали, которые порой находятся в инстанциях повыше, нежели «Укроборонпром».

Add a comment

20072017 На поле боя 2Глобальні зміни в світі призвели до кардинальної перестановки сил на міжнародній арені і сприяли корекції концептуальних поглядів світової спільноти і окремих держав на проблеми як власної, так і міжнародної безпеки. Раніше апробовані форми і способи врегулювання конфліктних ситуацій в нових міжнародних умовах виявилися недостатньо ефективними, що спричинило перегляд всієї концепції використання формувань військового призначення у воєнних конфліктах сучасності, а особливо у внутрішніх військових конфліктах та миротворчих операціях.

 

Add a comment

social mediaВтручання в американську президентську кампанію є лише видимою частиною російської кібервійни. Наразі одним із головних способів впливу на інформаційне поле США є проникнення в американські соціальні мережі. Від банальних зломів акаунтів користувачів росіяни перейшли до розсилки шкідливих програм, публікації завідомо провокаційних, недостовірних даних та розповсюдження усіляких конспірологічних теорій.

Add a comment

Т 72Затримання директора львівського бронетанкового заводу, начальника управління бронетанкового озброєння ЗСУ та ще декількох осіб на підставі звинувачень НАБУ вже набуло широкого розголосу. Йдеться про закупівлю за державні кошти двигунів до танків Т-72 в рамках договору від 28 грудня 2015 р., укладеного між Міністерством оборони України та державним підприємством «Львівський бронетанковий завод». За цим договором мали бути закуплені танкові двигуни В-46-6 першої категорії. Проте, за твердженням НАБУ, замість двигунів 1-ї категорії були закуплені двигуни 2-ї категорії, що «обумовило надмірність вартості і нанесення шкоди державі». Після низки розмов та зустрічей хочу доповнити цю історію додатковими подробицями.

Add a comment

1136Останні кібератаки на об’єкти критичної інфраструктури України та ряду інших країн, здійснювані спецслужбами РФ, вкотре продемонстрували готовність Кремля й надалі підвищувати ставки в інформаційній війні із Заходом. Чи готова Європа дати адекватну відповідь?

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues