xcounter
#

Став відомий єдиний спосіб, як окупанти можуть спробувати захопити Одесу

44510
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Але й тут незадача: цей варіант – дуже ризикований та ресурсовитратний

Попри всі спроби РФ дестабілізувати ситуацію у Бессарабському регіоні, окупанти не зможуть використати цей плацдарм для прориву на Одеському напрямку, тому єдиним способом для російських окупаційних військ прорватися на цьому напрямку залишається тимчасово окупований Крим.

висадка морпіхів РФ
Висадка морпіхів РФ, фото ілюстративне

Так, як стало відомо Defense Express з власних джерел, за оцінками низки експертів Придністровський регіон у Молдові не несе прямої загрози безпеці України, зокрема через низький морально-психологічний стан оперативної групи російських військ (ОГРВ), особовий склад якої має панічні настрої, та негативне ставлення більшості населення регіону до кремлівської політики.

Читайте також: Росія має в "Придністров’ї" лише 300 боєздатних солдат, дві третини техніки в стані брухту – ГУР МОУ
висадка десанта ВДК
РФ відпрацьовує висадку десанту, фото ілюстративне

Тому безпосередній напад ОГРВ без підкріплення ЗС РФ є неможливим, водночас у разі встановлення факту посадки авіатранспорту РФ ракетні війська ЗСУ зможуть їх знищити – за умови попередньої згоди військово-політичноге керівництво Республіка Молдова не буде проти таких дій.

Разом з тим, висадка десанту у гирлі річки Дунай чи на півдні Одеської області теж малоймовірна, тому єдина можливість прорватися на Одеському напрямку – спрямувати з території тимчасово окупованого Криму цілу групу кораблів та десантних катерів вночі на Білгород-Дністровському напрямі.

Але для цього ворогу треба витратити величезну кількість людських ресурсів, додаткову підтримку з повітря тощо, що не зовсім відповідає планам ворога щодо затяжного характеру військових дій на території нашої держави.

Читайте також: Якщо рашисти з "Придністров’я" підуть на Кишинів, чим зможе відповісти Молдова