xcounter
#

Список військових злочинців армії РФ, які бомблять Харків: їхнє покарання невідворотне

Зруйновані будівлі Харкова
Зруйновані будівлі Харкова
9406

У розпорядження Defense Express надійшов перелік військових злочинців ВКС РФ, які несуть відповідальність за злочинні бомбардування міста Харків та скоєння геноциду стосовно українського народу​.

Це військовослужбовці 559-го бомбардувального авіаційного полку 1-ї гвардійської змішаної авіаційної дивізії ВКС РФ (в/ч 75392 Міністерства оборони Російської Федерації). Кожна особа з цього списку буде відповідати перед людством та українським народом. Кожного буде знайдено і покарано за вбивство мирних громадян, за руйнування їхніх будинків, за виконання злочинних наказів. Покарання невідворотне.

подполковник

Шишкин Виталий Андреевич

командир части

майор

Кисиев Владимир Николаевич, 09.08.1980

начальник штаба

подполковник

Ерошенко Дмитрий Владимирович, 03.05.1982

командир эскадрильи

майор

Чижмаков Вячеслав Александрович, 27.05.1984

Заместитель НШ

майор

Аверин Александр Дмитриевич, 13.12.1987

зам. По РЛС

подполковник

Кулик Юрий Петрович, 11.04.1977

Зам.Командира части по тылу

1 авиационная эскадрилья

подполковник

Юсим Андрей Валентинович,07.07.1982

командир АЭ

майор

Слепокуров Виталий Иванович,18.05.1977

НШ

майор

Мельников Илья Андреевич,24.05.1983

зам.ком-ра АЭ

капитан

Камышанов Алексей Александрович,30.01.1980

штурман звена

ст.лейтенант

Пахомов Артем Радикович,16.01.1987

штурман самолета

капитан

Бабенко Виталий Константинович,09.03.1987

старший летчик

капитан

Королев Игорь Олегович,05.04.1986

старший летчик

капитан

Ермолов Сергей Константинович,15.02.1983

старший летчик

майор

Колесников Алексей Николаевич,21.10.1979

старший летчик

майор

Кажанов Андрей Петрович,27.07.1985

командир звена

капитан

Маловечко Сергей Сергеевич,28.09.1982

штурман звена.

майор

Белоног Алексей Дмитриевич,17.04.1985

командир звена

капитан

Ковалев Эдуард Александрович,06.05.1987

старший летчик

капитан

Поляков Михаил Сергеевич,03.04.1981

штурман самолета

капитан

Гасанов Раджаб Касумович,12.03.1988

нач-к ТЭЧ звена

лейтенант

Бондарев Павел Владимирович 09.08.1992

инженер АК

капитан

Маргиев Андрей Викторович,02.09.1984

нач-г ГО (РЭО)

майор

Повзун Павел Юрьевич,03.02.1981

начальник ИАС

капитан

Тимощенко Владимир Анатольевич

инженер ГО АВ

капитан

Мирошин Максим Викторович,07.03.1983

инженер АК

ст.лейтенант

Гилязов Алексей Мильхатович,19.05.1984

штурман самолета

капитан

Быков Сергей Алексеевич,01.10.1991

старший летчик

майор

Быков Евгений Александрович,28.02.1978

штурман

капитан

Войтегин Александр Александрович,23.09.1982

штурман самолета

ст.лейтенант

Москвитин Василий Александрович,27.01.1988

инженер АК

ст.лейтенант

Лютый Алексей Александрович,20.03.1986

инженер АК

ст.лейтенант

Виниченко П.В. 06.07.1993

инженер АК

капитан

Панасенко Иван Вячеславович,19.07.1988

инженер АК

ст.лейтенант

Зализко Антон Александрович,06.05.1989

инженер АК

капитан

Нетелев Иван Андреевич,15.05.1988

инженер ГО

капитан

Неволин Дмитрий Сергеевич,14.04.1990

инженер группы ПНК

капитан

Сагитов Ришат Шамилович 08.07.1985

штурман (звена)

капитан

Корецкий Станислав Станиславович,29.09.1990

штурман самолета

ст.лейтенант

Потапов Андрей Евгеньевич,18.01.1989

штурман самолета

капитан

Казьмин Роман Игоревич,26.06.1988

старший летчик

капитан

Коломойцев Андрей Андреевич,08.05.1987

начальник ТЭЧ звена

ст.прапорщик

Беляевсков Роман Александрович,03.07.1982

ст.техник

ст.прапорщик

Богомазов Станислав С.07.08.1986

ст.техник

ст.прапорщик

Кириллов Петр Александрович 09.08.1978

старший техник

старшина

Гамаюнов Сергей Иванович,12.10.1970

техник ГО СД и САПС

ст.сержант

Киримов Артур Зейналович 09.06.1976

ст.механик АК

ст.сержант

Ерин Андрей Викторович,14.12.1991

ст.механик АК

старшина

Стрельцов Даниил Сергеевич,15.01.1982

ст.механик АК

ст.сержант

Волоцков Владимир Викторович,02.01.1987

ст.механик АК

ст.сержант

Федоров Михаил Владимирович,20.02.1991

ст.механик АК

лейтенант

Степанов Иван Витальевич,08.06.1989

ст.техник ГО

ст.сержант

Резников Владислав Сергеевич,10.02.1994

техник РЭБ

ст.сержант

Севостьянов Евгений Борисович,26.06.1983

ст.механик АК

прапорщик

Алимов Александр Михайлович,18.07.1974

техник регламента и ремонта АО

с-т

Ануфриенко Виталий Владимирович 09.06.1989

старший механик АК

ст.прапорщик

Кирпота Виталий Викторович,09.11.1971

ст.техник ГО

майор

Руденко Виталий Юрьевич,23.05.1980

старший летчик

лейтенант

Ширан Денис Александрович 09.04.1990

инженер

прапорщик

Ерофеев Н.И.,08.09.1997

техник ГО

лейтенант

Шишкин А.В.,05.01.1995

инженер

лейтенант

Юдин В.С.,04.06.1997

инженер

ст.прапорщик

Ерошенко еВгений Сергеевич,22.08.1991

техник группы

ст. лейтенант

Сусликов Артем Андреевич,14.05.1991

Старший лётчик

ст. лейтенант

Шипицин С.С. 08.03.1990

инженер

капитан

Яковкин Тимофей Викторович,08.11.1987

Старший лётчик

капитан

Улыбашев Вячеслав Александрович,24.04.1980

инженер группы

капитан

Пирог Евгений Сергеевич 09.04.1986

начальник группы

ст.прапорщик

Чернуха Алексей Сергеевич,06.01.1980

ст.техник группы

капитан

Клецко Евгений Викторович 06.04.1987

начальник группы

капитан

Макаренко Игорь Васильевич,04.07.1987

штурман самолета

ст.лейтенант

Мистюков Александр Сергеевич,05.11.1989

инженер ГО

ст.прапорщик

Хлипитько А.И. 03.03.1989

инженер ГО

мл.сержант

Черской Н.В. 08.03.1990

старший механик

ст. сержант

Каталевский В.С.05.11.1989

техник ТО

сержант

Виткалов В.М. 24.04.1980

техник

сержант

Кириченко В.О.04.06.1997

старший механик

ст.лейтенант

Федотовских Антон Александрович,20.05.1986

штурман самолета

капитан

Голуб Николай Васильевич,16.08.1967

инженер ГО

ст. л-т

Лукович Константин Георгиевич,23.08.1985

штурман самолета

ст.лейтенант

Кисилев Вячеслав Александрович,27.07.1987

штурман самолета

ст.лейтенант

Углов Кирилл Владимирович,30.12.1989

старший летчик

капитан

Личман Юрий Леонидович,09.10.1985

штурман самолета

ст. л-т

Бабич Виталий Александрович,23.06.1983

штурман

2 авиационная эскадрилья

подполковник

Якушевич Андрей Сергеевич,14.07.1981

командир АЭР

подполковник

Неткачев Антон Владимирович04.06.1997

зам. ком-ра АЭ

капитан

Поманисочка Дмитрий А.06.02.1986

начальник штаба

майор

Камнев Дмитрий Викторович 02.02.1985

Командир звена

майор

Васильев Александр Сергеевич,21.05.1974

штурман АЭ

майор

Шишкин Илья Сергеевич,05.08.1980

помощник штурмана АЭ

капитан

Котляров Антон Александрович 02.03.1985

командир звена

майор

Широбардин Сергей Сергеевич,01.06.1983

штурман звена

майор

Носенко Роман Иванович,30.07.1986

командир звена

капитан

Мещеряков Аленксандр Николаевич,30.05.1988

старший летчик

лейтенант

Секлецов Никита Анатольевич,25.07.1995

штурман самолета

ст,лейтенант

Сеньковец Виталий Викторович,09.05.1983

инженер АК

капитан

Заров Андрей Анатольевич,25.07.1988

старший летчик

капитан

Булейко Тимофей Владимирович,24.12.1983

штурман

старший лейтенант

Потапов Андрей Евгеньевич 02.06.1986

штурман самолета

капитан

Тарасенко Игорь Владимирович,02.11.1988

Старший лётчик

ст.лейтенант

Жигулин Виктор Юрьевич,26.09.1989

штурман самолета

ст.лейтенант

Гольцов Александр Сергеевич,01.09.190

штурман самолета

ст.лейтенант

Грицаенко Александр Александрович,08.11.1986

инженер ГО

ст.лейтенант

Куколев Андрей Павлович,27.04.1979

инженер АК

майор

Симонов Евгений Александрович,13.07.1983

начальник ТЭЧ звена

капитан

Луценко Алексей Владимирович,07.03.1986

инженер ГО

капитан

Горынин Александр Михайлович,31.10.1969

начальник группы СД и САПС

капитан

Матвеев Евгений Геннадьевич,16.06.1989

инженер ИАС по АВ

ст.прапорщик

Браташев Александр Владимирович,09.12.1974

техник ГО

капитан

Носов Дмитрий Николаевич,04.05.1978

начальник ТЭЧ (звена)

майор

Шевкуненко Александр Николаевич21.08.1970

начальник ТЭЧ (звена)

пр-к

Белов Сергей Сергеевич 02.11.1984

техник ГО АО

ст.прапорщик

Галицын Иван Владимирович,17.08.1984

техник ГО

капитан

Селиванов Дмитрий Владимирович,08.03.1983

начальник группы

ст.лейтенант

Титов Сергей Александрович,20.12.1990

инженер ГО (СД и САПС)

ст.прапорщик

Тищенко Виталий Александрович,09.10.1988

старший техник ГО ПНК

прапорщик

Гусев Дмитрий Анатольевич,13.12.1978

техник ГО

сержант

Голубев Юрий Юрьевич,30.09.1995

ст. механик АК

мл. сержант

Баженов Александр Александрович,24.03.1994

ст. механик АК

мл. сержант

Сергиенко Алексей Сергеевич 02.06.1980

ст. механик АК

лейтенант

Филюшкин Роман Юрьевич,15.02.1995

инженер ГО АВ

лейтенант

Федорченко Дмтрий Юрьевич,30.11.1995

инженер ГО АВ

ст.сержант

Соловейко Максим Владимирович,09.07.1987

техник ГО СД

ст.сержант

Ишмурин М.Г. 06.03.1984

инженер ГО РЭО

ст.сержант

Петров константин Андреевич,01.11.1992

техник ГО СД и САПС

сержант

Сергиенко Артем Сергеевич,19.01.1997

техник ГО АО

сержант

Волков Семен Маркович,26.08.1996

старший механик АК

сержант

Ищанов Б.О.02.01.1986

старший механик АК

сержант

Самофалов А.В.03.002.1989

старший механик АК

мл.сержант

Филатьев Максим Андреевич,17.08.1998

старший механик АК

ст.сержант

Оголев Юрий Викторович,10.05.1985

техник ГО

сержант

Куликов Максим Юрьевич,11.12.1991

старший механик

капитан

Баранов Александр Васильевич,29.08.1980

инженер ГО

капитан

Кондрашкин Артем Николаевич,13.02.1987

инженер ГО

ст.сержант

Кузнецов Виктор Андреевич,13.12.1993

техник ГО

капитан

Богданов Антон Оегович,15.12.1989

инженер ГО

прапорщик

Донсков Дмитрий Владимирович,01.01.1975

ст.техник ГО

сержант

Жуков Николай Сергеевич,29.11.1990

техник ГО

сержант

Кравченко Евгений Васильевич,02.04.1996

техник ГО

ст.прапорщик

Школьников Алексей Викторович,26.08.1985

техник СД и САПС

лейтенант

Чиликин Андрей Иванович 06.05.1990

начальник ГО

сержант

Сафошкин Павел Сергеевич,18.08.1993

ст.механик АК

ст.сержант

Кремчуков Игорь Александрович,04.12.1992

техник ГО

мл.сержант

Терский Николай Викторович 05.06.1990

ст.механик АК

сержант

Борисенко Петр Михайлович,07.08.1987

ст.механик АК

мл.сержант

Ищанов Буржуан Орозбаевич 02.06.1990

ст.механик АК

мл.сержант

Семенцов Андрей Геннадьевич06.04.1984

ст.механик АК

прапорщик

Босов Роман Владимирович,15.05.1980

техник РЭО

ст.прапорщик

Соколянский Виталий Андреевич,13.08.1989

техник ГО

прапорщик

Федоров Сергей Викторович,23.10.1983

техник ГО

капитан

Уваров Кирилл Валерьевич,15.08.1982

инженер ГО

сержант

Никулин Данил Юрьевич,09.02.1995

ст.механик АК

сержант

Буряченко Сергей Сергеевич,13.10.1989

техник ГО

ст.л-т

Пахомов Антон Юрьевич,17.07.1984

инженер ГО

капитан

Лисовов Сергей Константинович,15.01.1989

инженер ГО

с-т

Андреев Иван Антонович 03.05.1986

техник ГО

старшина

Зюзин Алексей Юрьевич,23.11.1979

старший механик АК

мл.сержант

Каламбет Николай Иванович 02.04.1987

старший механик АК

ст.прапорщик

Фролов Николай Николаевич,05.11.1973

техник ГО АО

3 авиационная эскадрилья

подполковник

Гончаров Дмитрий Игоревич,03.11.1983

командир АЭР

майор

Оксенюк Юрий Владимирович,05.01.1985

командир АЭР

капитан

Чеботарев Алексей Сергеевич,19.03.1989

инженер СД и САПС

ст.лейтенант

Добрынин Денис Максимович,24.03.1992

штурман самолета

капитан

Кочетов Антон Николаевич,28.07.1987

Командир звена

капитан

Рыбак Алексей Валерьевич,26.01.1980

начальник ГО СД и САПС

майор

Кузнецов Денис Сергеевич,02.08.1978

инженер ИАС

майор

Наточий Юрий Сергеевич,18.06.1986

командир звена

капитан

Пимонов Дмитрий Валерьевич,28.07.1984

инженер АК

лейтенант

Егупов Никита Андреевич,10.07.1995

инженер ГО ( АО) и ЭА

капитан

Александров Павел Александрович,19.10.1984

помощник нач. штаба

капитан

Денисов Дмитрий Алексеевич,09.08.1979

инженер ГО ( АО) и ЭА

капитан

Прикоп Сергей Владимирович 05.02.1990

инженер АК

майор

Храмченко Руслан И ванович,04.05.1981

начальник группы РЭБ

ст.прапорщик

Рыбалко Иван Михайлович 06 02 1985

ст.техник ГО СД и САПС

ст.прапорщик

Божков Владимир Геннадьевич,06.01.1977

ст.техник ГО (АВ)

капитан

Неволин Лев Александрович,19.07.1986

штурман звена

капитан

Потапенко Егор Александрович,12.09.1986

начальник ГО ПНК

майор

Николаев Владимир Анатольевич 02.04.1982

инженер ИАС АЭ

старшина

Кадигриб Дмитрий Михайлович,09.08.1985

техник ГО АО

сержант

Окунев Андрей Николаевич,03.05.1977

ст.механик ГО АВ

сержант

Малащук Кирилл Викторович,27.07.1993

ст.механик Ак

сержант

Иванов Дмитрий Алексеевич,03.11.1994

ст.механик Ак

сержант

Тениряднов Дмитрий Владимирович,19.08.1997

ст.механик Ак

сержант

Даниелян Артур Самвелович,24.11.1985

ст.механик Ак

сержант

Лопаткин Антон Владимирович,16.09.1997

ст.механик Ак

ст. сержант

Величко Дмитрий Владимирович,18.03.1987

техник ГО

сержант

Шумский Михаил Павлович,18.08.1996

техник ГО (АВ)

сержант

Гардиманов Игорь Витальевич,12.11.1996

ст.механик Ак

сержант

Мясищев Иван Сергеевич,10.11.1985

ст.механик Ак

ст.сержант

Тростьянский Алексей Васильевич,24.10.1986

ст.техник ГО СРЭБ

капитан

Шадский Алексей Викторович,12.06.1989

старший летчик

капитан

Рязанцев Александр Владимирович

инженер АК

гп

Куц Борис Алексесевич,29.03.1957

ав.техник по планеру и двигателям

ст.прапорщик

Стрельченя Сергей Григорьевич,29.01.1983

старший техник группы

капитан

Шмырин Михаил Николаевич,26.11.1979

инженер ИАС АЭ

гп

Плотников Юрий Леонидович 03.02.1959

ав.техник по планеру и двигателям

гп

Шестерик Василий Иванович 02.04.1957

ав.техник по планеру и двигателям

ст.прапорщик

Липчанский Виктор Алексеевич,03.09.1973

ст.техник ГО АО и ЭА

ст.прапорщик

Лапенко Андрей Анатольевич,07.05.1973

ст.техник ГО ПрНК

капитан

Пугачев Дмитрий Алексеевич,03.06.1984

инженер ГО АВ

лейтенант

Шелепин Павел Викторович,28.12.1986

ст.механик АК

капитан

Греков Михаил Владимирович,25.01.1985

инженер АК

ст.сержант

Вершинин Федор Вячеславович,03.01.1992

техник ГО РЭО

сержант

Калмухамбетов Марат Сергеевич,17.02.1992

техник ГО АВ

ст.сержант

Коневцев Александр Геннадьевич,09.04.1978

старший механик АК

капитан

Фарзалиев Надир Демирбекович,05.06.1987

начальник ТЭЧ звена

капитан

Дакеров Сержан Муратович,02.07.1973

начальник ГО АО и ЭА

майор

Смагин Дмитрий Владимирович,02.07.1984

командир звена

ст.прапорщик

Ковалев Николай Иванович,21.04.1972

ст.техник ГО СД и САПС

ст.лейтенант

Чернявский Николай Александрович,29.09.1990

инженер ГО АВ

ст.сержант

Михеев Дмитрий Владимирович,15.08.1992

техник ГО АО

мл.сержант

Джунусов Сергей Владимирович

ст.механик АК

капитан

Алхутов Евгений Владиславович,18.10.1978

инженер ГО

сержант

Сиваченко Арамаис Тимурович,07.06.1991

техник ГО РЭО

капитан

Михайлин Андрей Андреевич,15.06.1984

штурман звена

ст.прапорщик

Максимов Максим Федорович,25.05.1980

техник ГО СД и САПС

капитан

Новик Евгений Михайлович,27.07.1983

инженер ГО РЭО

старшина

Шевелев Сергей Иванович,06.11.1987

техник ГО АО и ЭА

ст. лейтенант

Лазарев Владимир Романович,27.08.1991

начальник ГО СРЭБ

гп

Украинцев Николай Александрович

ав.техник по приборам и электрооборудованию

ст.лейтенант

Гордийчук Александр Александрович

инженер ГО АО И ЭА

капитан

Варламов Дмитрий Александрович,11.07.1988

начальник связи АЭ

капитан

Струговщиков Павел Владимирович,16.09.1989

старший летчик

капитан

Селютин Валерий Николаевич 02.01.1980

начальник ТЭЧ (звена)

капитан

Гермашев Вячеслав Вячеславович,21.12.1980

инженер АК

майор

Голиков Иван Борисович,14.03.1985

начальник ТЭЧ (звена)

ст. лейтенант

Пальванов Арслан Аманович,18.09.1988

инженер АК

сержант

Сомов Николай Сергеевич,13.08.1995

старший механик

ст. лейтенант

Полещенков Вячеслав Викторович,27.02.1990

инженер ГО ПрНК

ст.прапорщик

Дускалиев дмитрий Исимбулатович,03.02.1980

старший техник ГО РЭО

прапорщик

Тимофеев Евгений Юрьевич 02.04.1980

техник ГО АВ

ст.лейтенант

Зименко Александр Александрович,09.02.1986

инженер ГО СРЭБ

авиационная эскадрилия

подполковник

Юсим Андрей Валентинович,07.07.1982

командир АЭ

майор

Слепокуров Виталий Иванович,18.05.1977

НШ

майор

Мельников Илья Андреевич,24.05.1983

зам.ком-ра АЭ

капитан

Камышанов Алексей Александрович,30.01.1980

штурман звена

ст.лейтенант

Пахомов Артем Радикович,16.01.1987

штурман самолета

капитан

Бабенко Виталий Константинович,09.03.1987

старший летчик

капитан

Королев Игорь Олегович,05.04.1986

старший летчик

капитан

Ермолов Сергей Константинович,15.02.1983

старший летчик

майор

Колесников Алексей Николаевич,21.10.1979

старший летчик

майор

Кажанов Андрей Петрович,27.07.1985

командир звена

капитан

Маловечко Сергей Сергеевич,28.09.1982

штурман (звена)

майор

Белоног Алексей Дмитриевич,17.04.1985

командир звена

капитан

Ковалев Эдуард Александрович,06.05.1987

старший летчик

капитан

Поляков Михаил Сергеевич,03.04.1981

штурман самолета

капитан

Гасанов Раджаб Касумович,12.03.1988

нач-к ТЭЧ звена

лейтенант

Бондарев Павел Владимирович 09.08.1992

инженер АК

капитан

Маргиев Андрей Викторович,02.09.1984

нач-г ГО (РЭО)

майор

Повзун Павел Юрьевич,03.02.1981

начальник ИАС

капитан

Тимощенко Владимир Анатольевич

инженер ГО АВ

капитан

Мирошин Максим Викторович,07.03.1983

инженер АК

ст.лейтенант

Гилязов Алексей Мильхатович,19.05.1984

штурман самолета

капитан

Быков Сергей Алексеевич,01.10.1991

старший летчик

майор

Быков Евгений Александрович,28.02.1978

штурман

капитан

Войтегин Александр Александрович,23.09.1982

штурман самолета

ст.лейтенант

Москвитин Василий Александрович,27.01.1988

инженер АК

ст.лейтенант

Лютый Алексей Александрович,20.03.1986

инженер АК

ст.лейтенант

Виниченко П.В. 06.07.1993

инженер АК

капитан

Панасенко Иван Вячеславович,19.07.1988

инженер АК

ст.лейтенант

Зализко Антон Александрович,06.05.1989

инженер АК

капитан

Нетелев Иван Андреевич,15.05.1988

инженер ГО

капитан

Неволин Дмитрий Сергеевич,14.04.1990

инженер группы ПНК

капитан

Сагитов Ришат Шамилович 08.07.1985

штурман (звена)

капитан

Корецкий Станислав Станиславович,29.09.1990

штурман самолета

ст.лейтенант

Потапов Андрей Евгеньевич,18.01.1989

штурман самолета

капитан

Казьмин Роман Игоревич,26.06.1988

старший летчик

капитан

Коломойцев Андрей Андреевич,08.05.1987

начальник ТЭЧ звена

ст.прапорщик

Беляевсков Роман Александрович,03.07.1982

ст.техник

ст.прапорщик

Богомазов Станислав С.07.08.1986

ст.техник

ст.прапорщик

Кириллов Петр Александрович 09.08.1978

старший техник

старшина

Гамаюнов Сергей Иванович,12.10.1970

техник ГО СД и САПС

ст.сержант

Киримов Артур Зейналович 09.06.1976

ст.механик АК

ст.сержант

Ерин Андрей Викторович,14.12.1991

ст.механик АК

старшина

Стрельцов Даниил Сергеевич,15.01.1982

ст.механик АК

ст.сержант

Волоцков Владимир Викторович,02.01.1987

ст.механик АК

ст.сержант

Федоров Михаил Владимирович,20.02.1991

ст.механик АК

лейтенант

Степанов Иван Витальевич,08.06.1989

ст.техник ГО

ст.сержант

Резников Владислав Сергеевич,10.02.1994

техник РЭБ

ст.сержант

Севостьянов Евгений Борисович,26.06.1983

ст.механик АК

прапорщик

Алимов Александр Михайлович,18.07.1974

техник регламента и ремонта АО

с-т

Ануфриенко Виталий Владимирович 09.06.1989

старший механик АК

ст.прапорщик

Кирпота Виталий Викторович,09.11.1971

ст.техник ГО

майор

Руденко Виталий Юрьевич,23.05.1980

старший летчик

лейтенант

Ширан Денис Александрович 09.04.1990

инженер

прапорщик

Ерофеев Н.И.,08.09.1997

техник ГО

лейтенант

Шишкин А.В.,05.01.1995

инженер

лейтенант

Юдин В.С.,04.06.1997

инженер

ст.прапорщик

Ерошенко еВгений Сергеевич,22.08.1991

техник группы

ст. лейтенант

Сусликов Артем Андреевич,14.05.1991

Старший лётчик

ст. лейтенант

Шипицин С.С. 08.03.1990

инженер

капитан

Яковкин Тимофей Викторович,08.11.1987

Старший лётчик

капитан

Улыбашев Вячеслав Александрович,24.04.1980

инженер группы

капитан

Пирог Евгений Сергеевич 09.04.1986

начальник группы

ст.прапорщик

Чернуха Алексей Сергеевич,06.01.1980

ст.техник группы

капитан

Клецко Евгений Викторович 06.04.1987

начальник группы

капитан

Макаренко Игорь Васильевич,04.07.1987

штурман самолета

ст.лейтенант

Мистюков Александр Сергеевич,05.11.1989

инженер ГО

ст.прапорщик

Хлипитько А.И. 03.03.1989

инженер ГО

мл.сержант

Черской Н.В. 08.03.1990

старший механик

ст. сержант

Каталевский В.С.05.11.1989

техник ТО

сержант

Виткалов В.М. 24.04.1980

техник

сержант

Кириченко В.О.04.06.1997

старший механик

ст.лейтенант

Федотовских Антон Александрович,20.05.1986

штурман самолета

капитан

Голуб Николай Васильевич,16.08.1967

инженер ГО

ст. л-т

Лукович Константин Георгиевич,23.08.1985

штурман самолета

ст.лейтенант

Кисилев Вячеслав Александрович,27.07.1987

штурман самолета

ст.лейтенант

Углов Кирилл Владимирович,30.12.1989

старший летчик

капитан

Личман Юрий Леонидович,09.10.1985

штурман самолета

ст. л-т

Бабич Виталий Александрович,23.06.1983

штурман

2 авиационная эскадрилия

подполковник

Якушевич Андрей Сергеевич,14.07.1981

командир АЭР

подполковник

Неткачев Антон Владимирович04.06.1997

зам. ком-ра АЭ

капитан

Поманисочка Дмитрий А.06.02.1986

начальник штаба

майор

Камнев Дмитрий Викторович 02.02.1985

Командир звена

майор

Васильев Александр Сергеевич,21.05.1974

штурман АЭ

майор

Шишкин Илья Сергеевич,05.08.1980

помощник штурмана АЭ

капитан

Котляров Антон Александрович 02.03.1985

командир звена

майор

Широбардин Сергей Сергеевич,01.06.1983

штурман звена

майор

Носенко Роман Иванович,30.07.1986

командир звена

капитан

Мещеряков Аленксандр Николаевич,30.05.1988

старший летчик

лейтенант

Секлецов Никита Анатольевич,25.07.1995

штурман самолета

ст,лейтенант

Сеньковец Виталий Викторович,09.05.1983

инженер АК

капитан

Заров Андрей Анатольевич,25.07.1988

старший летчик

капитан

Булейко Тимофей Владимирович,24.12.1983

штурман

старший лейтенант

Потапов Андрей Евгеньевич 02.06.1986

штурман самолета

капитан

Тарасенко Игорь Владимирович,02.11.1988

Старший лётчик

ст.лейтенант

Жигулин Виктор Юрьевич,26.09.1989

штурман самолета

ст.лейтенант

Гольцов Александр Сергеевич,01.09.190

штурман самолета

ст.лейтенант

Грицаенко Александр Александрович,08.11.1986

инженер ГО

ст.лейтенант

Куколев Андрей Павлович,27.04.1979

инженер АК

майор

Симонов Евгений Александрович,13.07.1983

начальник ТЭЧ звена

капитан

Луценко Алексей Владимирович,07.03.1986

инженер ГО

капитан

Горынин Александр Михайлович,31.10.1969

начальник группы СД и САПС

капитан

Матвеев Евгений Геннадьевич,16.06.1989

инженер ИАС по АВ

ст.прапорщик

Браташев Александр Владимирович,09.12.1974

техник ГО

капитан

Носов Дмитрий Николаевич,04.05.1978

начальник ТЭЧ (звена)

майор

Шевкуненко Александр Николаевич21.08.1970

начальник ТЭЧ (звена)

пр-к

Белов Сергей Сергеевич 02.11.1984

техник ГО АО

ст.прапорщик

Галицын Иван Владимирович,17.08.1984

техник ГО

капитан

Селиванов Дмитрий Владимирович,08.03.1983

начальник группы

ст.лейтенант

Титов Сергей Александрович,20.12.1990

инженер ГО (СД и САПС)

ст.прапорщик

Тищенко Виталий Александрович,09.10.1988

старший техник ГО ПНК

прапорщик

Гусев Дмитрий Анатольевич,13.12.1978

техник ГО

сержант

Голубев Юрий Юрьевич,30.09.1995

ст. механик АК

мл. сержант

Баженов Александр Александрович,24.03.1994

ст. механик АК

мл. сержант

Сергиенко Алексей Сергеевич 02.06.1980

ст. механик АК

лейтенант

Филюшкин Роман Юрьевич,15.02.1995

инженер ГО АВ

лейтенант

Федорченко Дмтрий Юрьевич,30.11.1995

инженер ГО АВ

ст.сержант

Соловейко Максим Владимирович,09.07.1987

техник ГО СД

ст.сержант

Ишмурин М.Г. 06.03.1984

инженер ГО РЭО

ст.сержант

Петров константин Андреевич,01.11.1992

техник ГО СД и САПС

сержант

Сергиенко Артем Сергеевич,19.01.1997

техник ГО АО

сержант

Волков Семен Маркович,26.08.1996

старший механик АК

сержант

Ищанов Б.О.02.01.1986

старший механик АК

сержант

Самофалов А.В.03.002.1989

старший механик АК

мл.сержант

Филатьев Максим Андреевич,17.08.1998

старший механик АК

ст.сержант

Оголев Юрий Викторович,10.05.1985

техник ГО

сержант

Куликов Максим Юрьевич,11.12.1991

старший механик

капитан

Баранов Александр Васильевич,29.08.1980

инженер ГО

капитан

Кондрашкин Артем Николаевич,13.02.1987

инженер ГО

ст.сержант

Кузнецов Виктор Андреевич,13.12.1993

техник ГО

капитан

Богданов Антон Оегович,15.12.1989

инженер ГО

прапорщик

Донсков Дмитрий Владимирович,01.01.1975

ст.техник ГО

сержант

Жуков Николай Сергеевич,29.11.1990

техник ГО

сержант

Кравченко Евгений Васильевич,02.04.1996

техник ГО

ст.прапорщик

Школьников Алексей Викторович,26.08.1985

техник СД и САПС

лейтенант

Чиликин Андрей Иванович 06.05.1990

начальник ГО

сержант

Сафошкин Павел Сергеевич,18.08.1993

ст.механик АК

ст.сержант

Кремчуков Игорь Александрович,04.12.1992

техник ГО

мл.сержант

Терский Николай Викторович 05.06.1990

ст.механик АК

сержант

Борисенко Петр Михайлович,07.08.1987

ст.механик АК

мл.сержант

Ищанов Буржуан Орозбаевич 02.06.1990

ст.механик АК

мл.сержант

Семенцов Андрей Геннадьевич06.04.1984

ст.механик АК

прапорщик

Босов Роман Владимирович,15.05.1980

техник РЭО

ст.прапорщик

Соколянский Виталий Андреевич,13.08.1989

техник ГО

прапорщик

Федоров Сергей Викторович,23.10.1983

техник ГО

капитан

Уваров Кирилл Валерьевич,15.08.1982

инженер ГО

сержант

Никулин Данил Юрьевич,09.02.1995

ст.механик АК

сержант

Буряченко Сергей Сергеевич,13.10.1989

техник ГО

ст.л-т

Пахомов Антон Юрьевич,17.07.1984

инженер ГО

капитан

Лисовов Сергей Константинович,15.01.1989

инженер ГО

с-т

Андреев Иван Антонович 03.05.1986

техник ГО

старшина

Зюзин Алексей Юрьевич,23.11.1979

старший механик АК

мл.сержант

Каламбет Николай Иванович 02.04.1987

старший механик АК

ст.прапорщик

Фролов Николай Николаевич,05.11.1973

техник ГО АО

3я авиационная эскадрилия

подполковник

Гончаров Дмитрий Игоревич,03.11.1983

командир АЭР

майор

Оксенюк Юрий Владимирович,05.01.1985

командир АЭР

капитан

Чеботарев Алексей Сергеевич,19.03.1989

инженер СД и САПС

ст.лейтенант

Добрынин Денис Максимович,24.03.1992

штурман самолета

капитан

Кочетов Антон Николаевич,28.07.1987

Командир звена

капитан

Рыбак Алексей Валерьевич,26.01.1980

начальник ГО СД и САПС

майор

Кузнецов Денис Сергеевич,02.08.1978

инженер ИАС

майор

Наточий Юрий Сергеевич,18.06.1986

командир звена

капитан

Пимонов Дмитрий Валерьевич,28.07.1984

инженер АК

лейтенант

Егупов Никита Андреевич,10.07.1995

инженер ГО ( АО) и ЭА

капитан

Александров Павел Александрович,19.10.1984

помощник нач. штаба

капитан

Денисов Дмитрий Алексеевич,09.08.1979

инженер ГО ( АО) и ЭА

капитан

Прикоп Сергей Владимирович 05.02.1990

инженер АК

майор

Храмченко Руслан И ванович,04.05.1981

начальник группы РЭБ

ст.прапорщик

Рыбалко Иван Михайлович 06 02 1985

ст.техник ГО СД и САПС

ст.прапорщик

Божков Владимир Геннадьевич,06.01.1977

ст.техник ГО (АВ)

капитан

Неволин Лев Александрович,19.07.1986

штурман звена

капитан

Потапенко Егор Александрович,12.09.1986

начальник ГО ПНК

майор

Николаев Владимир Анатольевич 02.04.1982

инженер ИАС АЭ

старшина

Кадигриб Дмитрий Михайлович,09.08.1985

техник ГО АО

сержант

Окунев Андрей Николаевич,03.05.1977

ст.механик ГО АВ

сержант

Малащук Кирилл Викторович,27.07.1993

ст.механик Ак

сержант

Иванов Дмитрий Алексеевич,03.11.1994

ст.механик Ак

сержант

Тениряднов Дмитрий Владимирович,19.08.1997

ст.механик Ак

сержант

Даниелян Артур Самвелович,24.11.1985

ст.механик Ак

сержант

Лопаткин Антон Владимирович,16.09.1997

ст.механик Ак

ст. сержант

Величко Дмитрий Владимирович,18.03.1987

техник ГО

сержант

Шумский Михаил Павлович,18.08.1996

техник ГО (АВ)

сержант

Гардиманов Игорь Витальевич,12.11.1996

ст.механик Ак

сержант

Мясищев Иван Сергеевич,10.11.1985

ст.механик Ак

ст.сержант

Тростьянский Алексей Васильевич,24.10.1986

ст.техник ГО СРЭБ

капитан

Шадский Алексей Викторович,12.06.1989

старший летчик

капитан

Рязанцев Александр Владимирович

инженер АК

гп

Куц Борис Алексесевич,29.03.1957

ав.техник по планеру и двигателям

ст.прапорщик

Стрельченя Сергей Григорьевич,29.01.1983

старший техник группы

капитан

Шмырин Михаил Николаевич,26.11.1979

инженер ИАС АЭ

гп

Плотников Юрий Леонидович 03.02.1959

ав.техник по планеру и двигателям

гп

Шестерик Василий Иванович 02.04.1957

ав.техник по планеру и двигателям

ст.прапорщик

Липчанский Виктор Алексеевич,03.09.1973

ст.техник ГО АО и ЭА

ст.прапорщик

Лапенко Андрей Анатольевич,07.05.1973

ст.техник ГО ПрНК

капитан

Пугачев Дмитрий Алексеевич,03.06.1984

инженер ГО АВ

лейтенант

Шелепин Павел Викторович,28.12.1986

ст.механик АК

капитан

Греков Михаил Владимирович,25.01.1985

инженер АК

ст.сержант

Вершинин Федор Вячеславович,03.01.1992

техник ГО РЭО

сержант

Калмухамбетов Марат Сергеевич,17.02.1992

техник ГО АВ

ст.сержант

Коневцев Александр Геннадьевич,09.04.1978

старший механик АК

капитан

Фарзалиев Надир Демирбекович,05.06.1987

начальник ТЭЧ звена

капитан

Дакеров Сержан Муратович,02.07.1973

начальник ГО АО и ЭА

майор

Смагин Дмитрий Владимирович,02.07.1984

командир звена

ст.прапорщик

Ковалев Николай Иванович,21.04.1972

ст.техник ГО СД и САПС

ст.лейтенант

Чернявский Николай Александрович,29.09.1990

инженер ГО АВ

ст.сержант

Михеев Дмитрий Владимирович,15.08.1992

техник ГО АО

мл.сержант

Джунусов Сергей Владимирович

ст.механик АК

капитан

Алхутов Евгений Владиславович,18.10.1978

инженер ГО

сержант

Сиваченко Арамаис Тимурович,07.06.1991

техник ГО РЭО

капитан

Михайлин Андрей Андреевич,15.06.1984

штурман звена

ст.прапорщик

Максимов Максим Федорович,25.05.1980

техник ГО СД и САПС

капитан

Новик Евгений Михайлович,27.07.1983

инженер ГО РЭО

старшина

Шевелев Сергей Иванович,06.11.1987

техник ГО АО и ЭА

ст. лейтенант

Лазарев Владимир Романович,27.08.1991

начальник ГО СРЭБ

гп

Украинцев Николай Александрович

ав.техник по приборам и электрооборудованию

ст.лейтенант

Гордийчук Александр Александрович

инженер ГО АО И ЭА

капитан

Варламов Дмитрий Александрович,11.07.1988

начальник связи АЭ

капитан

Струговщиков Павел Владимирович,16.09.1989

старший летчик

капитан

Селютин Валерий Николаевич 02.01.1980

начальник ТЭЧ (звена)

капитан

Гермашев Вячеслав Вячеславович,21.12.1980

инженер АК

майор

Голиков Иван Борисович,14.03.1985

начальник ТЭЧ (звена)

ст. лейтенант

Пальванов Арслан Аманович,18.09.1988

инженер АК

сержант

Сомов Николай Сергеевич,13.08.1995

старший механик

ст. лейтенант

Полещенков Вячеслав Викторович,27.02.1990

инженер ГО ПрНК

ст.прапорщик

Дускалиев дмитрий Исимбулатович,03.02.1980

старший техник ГО РЭО

прапорщик

Тимофеев Евгений Юрьевич 02.04.1980

техник ГО АВ

ст.лейтенант

Зименко Александр Александрович,09.02.1986

инженер ГО СРЭБ

капитан

Кокнаев Павел Олегович, 13.03.1991

нач-к службы ЗГТ

ст.лейтенант

Громов Михаил Алексеевич, 06.01.1985

офицер по ОБИ

лейтенант

Ларьков Артем Андреевич 25.05.1995

офицер по ОБИ

ст.сержант

Саленко Анатолий Александрович, 11.03.1990

старший специалист СПС

капитан

Мачальский Николай Николаевич, 04.12.1986

начальник А и ЭГС

лейтенант

Зайцев Юрий Андреевич, 04.12.1986

инженер АиЭГС

майор

Попов Дмитрий Викторович, 09.07.1981

начальник АТС

лейтенант

Часовских Артем Сергеевич, 01.07.1995

инженер службы

ефрейтор

Богатырь Алла Юрьевна, 05.06.1986

нач. склада АТИ

рядовой

Головачев Сергей Олегович, 18.07.1991

кладовщик склада

майор

Богатырев Сергей Сергеевич,21.10.1977

начальник службы

ст.прапорщик

Мазурчак Владимир Владимирович,05.08.1970

нач-к склада вооружения

прапорщик

Медведев Александр Николаевич,08.01.1981

техник сл.АВ

ст.с-т

Головачев Александр Юрьевич, 28.02.1977

начальник хранилища склада РВ и Б

сержант

Гуцалов Владимир Владимирович 24.11.1985

начальник хранилища склада РВ и Б

гп

Видеман Владимир Федорович 04.04.1968

кладовщик склада вооружения

гп

Неволина Ольга Олеговна 03.07.1969

делопроизводитель

гп

Шальнева Анна Александровна 06.05.1967

делопроизводитель

капитан

Алмакаев Ильгиз Рафаилович,30.07.1987

начальник СГ и СМ

прапорщик

Ибряев Фаниль Фархадович,24.04.1998

техник СГ и СМ

прапорщик

Павлюков Александр Николаевич,25.09.1980

начальник склада СГ и СМ

старшина

Путеев Сергей Петрович,13.12.1982

техник ТЭЧ

ст.сержант

Бермичев Валерий Александрович,02.04.1980

начальник лаборатории

ст.сержант

Лошаков Николай Николаевич,13.12.1979

начальник пункта заправки

ефрейтор

Сармухамбетов Даулет Галимович,27.04.1980

водитель моторист

ефрейтор

Джумагалиев Фарид Канархатович,29.03.1987

начальник хранилища СГ и СМ

подполковник

Дубовицкий Игорь Данилович,26.06.1971

ст.инженер ИАС

майор

Комков Вячеслав Леонидович,16.08.1979

зам.нач-ка ИАС

майор

Нейверт Федор Иванович,26.08.1983

зам.ком-ра АЭ по ИАС

майор

Семенкевич Василий Николаевич,31.01.1976

ст.инженер ИАС

капитан

Бутов Александр Викторович, 08.05.1988

ст.инженер ИАС

майор

Хеймо Виталий Викторович, 06.02.1977

инженер ИАС

капитан

Ангельчев Александр Сергеевич, 02.10.1984

ст.инженер

капитан

Давыдов Алексей Александрович,08.10.1984

ст.инженер ИАС

к-н

Лобанов Сергей Дмитриевич,20.12.1983

инженер ИАС

капитан

Белов Иван Иванович,15.10.1990

инженер ИАС

подполковник

Земцов Сергей Владимирович,05.11.1976

старший штурман части

майор

Чечеткин Алексей Михайлович,01.12.1976

помощник штурмана АЭ

майор

Кухновец Виталий Владимирович,05.05.1972

штурман части

майор

Камышанов Александр Александрович,05.10.1983

штурман части

капитан

Фомин Андрей Викторович,10.06.1970

начальник комплексного тренажера

ст.лейтенант

Хоружев Константин Анатольевич,29.06.1986

инженер

ст.прапорщик

Таловеров Вячеслав Викторович,15.10.1976

техник

г.п.

Нетелев Андрей Николаевич 09.04.1968

техник

г.п.

Тарасов Виктор Васильевич 09.07.1969

техник

майор

Козлов Руслан Владимирович,10.03.1982

начальник группы

ст.прапорщик

Коротин Сергей Николаевич,18.11.1970

техник группы

ст.прапорщик

Соболев Иван Петрович,28.02.1980

техник группы

майор

Галкин Виталий Валерьевич,02.09.1981

начальник КП

майор

Климов Ринат Александрович,13.07.1971

оперативный дежурный

майор

Горбатко Виталий Павлович,06.10.1977

оперативный дежурный

майор

Соколов Андрей Владимирович,20.12.1980

оперативный дежурный

капитан

Лабезный Сергей Александрович,07.05.1977

офицер БУ

лейтенант

Квасов Владимир Валерьевич,04.06.1984

начальник смены отделения АСУ

лейтенант

Белых А.М.,15.02.1997

начальник смены отделения АСУ

капитан

Ершов Денис Дмитриевич 09.09.1980

оперативный дежурный

прапорщик

Танчинец Павел Николаевич,12.07.1986

нач-к аппаратной

ст.л-т

Пожидаев Никита Владимирович, 02.02.1985

нач-к смены отделения АСУ

л-т

Родинка Алексей Викторович,13.08.1991

офицер БУ

л-т

Пресняков Кирилл Егорович,24.06.1995

нач-к смены отделения АСУ

ст.прапорщик

Батанов Александр Валентинович,16.02.1969

ст.авиадиспетчер

прапорщик

Бочелюк Владимир Иванович,28.04.1979

нач-к АДП

сержант

Квитченко Федор Владимирович,09.03.1982

планшетист

сержант

Тьков Сергей Иванович, 26.02.1987

ст.диспетчер

сержант

Камаев Алексей Анатольевич,25.01.1989

ст.диспетчер

мл.сержант

Деточка Юлия Олеговна,12.07.1984

ст.диспетчер

рядовой

Горбатко Алла Александровна,22.04.1979

планшетист

рядовой

Радченко Дмитрий Владимирович

планшетист

подполковник

Кротов Валерий Александрович,05.08.1968

начальник группы руководства

майор

Билетов Максим Евгеньевич,01.10.1980

руководитель полетами

майор

Сергеев Сергей Владимирович 09.04.1978

ст.помощник рук-ля полетами

капитан

Пестов Сергей Николаевич,23.01.1980

ст.помощник рук-ля полетами

л-т

Городничий Никита Викторович,07.07.1990

ст.помощник рук-ля полетами

ст.л-т

Денисов Антон Викторович,18.02.1990

ст.помощник рук-ля полетами

майор

Хайрулин Ринат Альфритович 05.03.1976

ст.помощник рук-ля полетами

капитан

Сериков Андрей Владимирович м 06.04.1976

ст.помощник рук-ля полетами

капитан

Власов Александр Михайлович,14.04.1984

ст.помощник рук-ля полетами

капитан

Бобов Михаил Сергеевич,28.05.1990

ст.помощник рук-ля полетами

ст. сержант

Терзян Аршак Арамуович,21.05.1990

начальник смены

гп

Бондарева Анфиса Сергеевна 06.09.1980

зав. Аптекой

гп

Лютова Татьяна Валерьевна 06.07.1978

лаборант МП

капитан

Абраменко Алексей Анатольевич,19.06.1985

начальник группы П и РСО

прапорщик

Колесников Алексей Николаевич,21.10.1979

командир отделения

ст.прапорщик

Галицын Алексей Владимирович,26.06.1979

техник группы П и РСО

пр-к

Белов Сергей Сергеевич 09.08.1978

техник группы ПРСО

мл.сержант

Грушев Валентин Петрович

водитель-механик

рядовой

Лымарев Александр Владимирович,08.04.1995

водитель-механик

капитан

Игушкин Александр Викторович,25.02.1986

инженер группы

прапорщик

Лимарев Владимир Анатольевич,05.06.1980

нач-к КТП

прапорщик

Тиняков Александр Васильевич,15.09.1980

техник группы

прапорщик

Гетманов Алексей Николаевич,28.03.1983

водитель-механик группы

майор

Бондарев Александр Юрьевич,02.02.1979

командир звена

Батальон аэродромно-технического обеспечения

капитан

Ольшанников Сергей Валентинович,13.01.1984

командир АЭР

ст.лейтенант

Глазунов Андрей Игоревич,17.05.1992

командир взвода № 1

ст.лейтенант

Язев Никита Ильич,24.04.1995

командир взвода № 2

ст.прапорщик

Волков Владимир Алексеевич,23.08.1978

старшина

ст.прапорщик

Литвинов Виктор Николаевич,05.03.1970

техник

ст.сержант

Демченко Александр Алексеевич,25.07.1984

нач экспл расчета

ст.сержант

Осин Олег Юрьевич,07.01.1974

зам.ком-ра взвода

сержант

Соловьев Алексей Сергеевич,23.01.1983

командир отделения

прапорщик

Агжанов Канат Сансызбаевич,16.05.1997

техник АЭР

сержант

Осипцов Виктор Сергеевич,05.09.1985

водитель

ефрейтор

Акулиничев Николай Анатольевич,18.02.1990

водитель-крановщик

сержант

Горохов Михаил Сергеевич,06.07.1983

водитель-механик

гп

Письменский Сергей Валентинович 02.04.1982

моторист (машинист)

гп

Тришичкин Николай Григорьевич 02.01.1986

электрик

Читайте також: Опубліковано списки полонених російських вояків: далі - буде