Зокрема майбутні офіцери тренуються знищувати різноманітні цілі на нових тренажерах ПТРК "Корсар" та протитанкового комплексу "Стугна-П", що розроблені та виготовлені фахівцями ДККБ "Луч".
Як відомо, вартість однієї сучасної протитанкової ракети досить суттєва, а отже підготовка на імітаторах подібних комплексів не тільки дає курсантам можливість детально ознайомитись з протитанковим комплексом, та безперешкодно відпрацювати навички стрільбі під наглядом досвідчених інструкторів, а й економить численні кошти з бюджету.
Читайте також: Курсанти Військової академії ЗСУ навчаються знищувати бронетехніку противника на сучасних тренажерах ПТРК (фото)
Окрім занять з підготовки операторів-навідників протитанкових комплексів, курсанти також вчаться управлятися з новими зразками стрілецького озброєння, що з'явились в українському війську нещодавно.
Зокрема мова йде про снайперську гвинтівку калібру 7,62 мм UAR-10 (напівавтоматична снайперська гвинтівка під патрон за стандартом НАТО 7,62х51 від української компанії UKROP, - прим ДЕ), що прийшла на заміну застарілій радянській СВД та значно перевищує її можливості та тактико-технічні характеристики.
Крім того опановується та вивчається й нова гвинтівка типу bullpup "Малюк"/"Вулкан-М" (виробництва приватної компанії ТОВ "Інтерпроінвест", прийнята на озброєння у 2017 році, - прим. ДЕ), яка є меншою за габаритами та зручнішою в користуванні ніж звичайний АК.
Відзначається, що вагомою перевагою українських зразків зброї є можливість використання сучасного обладнання. Такого як оптичні та коліматорні приціли, прилади безшумної та безполум'яної стрільби, лазерні цілеуказувачи та ще велика кількість різних приладів та аксесуарів, в залежності від умов роботи та особистих вподобань стрільця.
Читайте також: "Мотор Січ" показала авіаційні тренажери для підготовки військових пілотів ЗСУ (відео)