xcounter
#

Металурги підрахували, яку частину знищеної техніки рашистів можна переплавити на брухт

76004
Знищена автотехніка рашистів - це близько 2 тисяч тонн придатного для переплавки металобрухту, фото ілюстративне
Знищена автотехніка рашистів - це близько 2 тисяч тонн придатного для переплавки металобрухту, фото ілюстративне

Аналітики враховують, що значну частину підбитої та знищеної техніки ворога воїни ЗСУ відновлюють або розбирають на комплектуючі

Фахівці металургійної галузі підрахували – якщо всю знищену в Україні техніку рашистів підрахувати в тисячах тонн придатного для переплавки металобрухту, то виходить доволі скромна цифра в 18-20 тисяч тонн. Для порівняння – якщо брати загальну масу знищеної техніки орків, то виходить показник в 75 тисяч тонн металу. Про це йдеться в публікації порталу GMK Center.

Втрати ворога на 9 травня 2022 року

У своїх підрахунках аналітики робили поправку на те, що після вигоряння метал у ворожій техніці може стати некондиційним та непридатним для переплавки. Також була поправка на те, що частину пошкодженої та знищеної техніки Збройні Сили України або повертають в стрій, або ж розбирають на комплектуючі.

Читайте також: Як рашисти намагались захистити свої танки "мішками" та "мангалами", і чому з цього нічого не вийшло

Цікаво – металурги вважають, що найбільше придатного для переплавки металобрухту вдасться видобути зі знищених БМП орків – близько 40%, із танків – близько 30%, автомобільна техніка – близько 15%, авіатехніка – також близько 15%.

Знищені в Україні танки ворога - це близько 6 тисяч тонн придатного для переплавки металобрухту, фото ілюстративне

Аналітики самі розуміють, що їх викладки мають поки що "теоретичний" характер. Бо в умовах війни організувати доставку знищеної техніки орків для переправки на металургічних підприємствах можливості нема.

Раніше автори видання Forbes заявляли, що станом на початок квітня окупанти на українській землі втратили 5 тисяч одиниць техніки, які можна конвертувати в 75 тисяч тонн металобрухту вартістю в 45 мільйонів доларів.

Знищені в Україні БМП та інші бронемашини - це близько 6 тисяч тонн придатного для переплавки металобрухту, фото ілюстративне
Читайте також: Чому рашисти в боях проти ЗСУ поспішають кидати свої "братські могили піхоти" (аналіз)