xcounter
#

"Сокіл-300" від ДККБ "Луч": як виглядає та для чого призначений

1109
"Сокіл-300" від ДККБ "Луч": як виглядає та для чого призначений

ДККБ "Луч" зробило ставку на замкнений ударно-розвідувальний контур у складі високоточного ракетного озброєння та власного дрона

З 2014 року ДККБ "Луч" зробило справжній прорив у створенні далекобійних ракетних систем, які дозволяють знищувати противника на відстані сотень кілометрів першим пострілом.

Звісно, мова йде про "Вільху" та її модернізовану версію з дальністю польоту 110-120 км, а також "Нептун", який, окрім протикорабельної версії, що вже прийнята на озброєння, має працювати і по наземних цілях.

Ця зброя - "довгі руки", якими українська армія якісно змінює баланс сил на полі бою. Проте перед тим, як завдати високоточні удари залишаються питання: куди та коли випускати ракети. Бо вся їх ефективність залежить від майже моментального отримання координат цілей.

Вирішувати ці завдання оперативно і гарантовано має розвідувально-ударний БПЛА "Сокіл-300", концепт якого ДККБ "Луч" вперше представило на огляд 6 листопада.

Читайте також: ​Замкнути високоточний контур КБ "Луч": як "Сокіл-300" очолить бойову тріаду "Нептуна" та "Вільхи" (відео)