xcounter
#

Збройні Сили показали, як будуть "проламувати" позиції противника при наступі

5229
Збройні Сили показали, як будуть "проламувати" позиції противника при наступі

Для проведення таких навчань були використані не тільки безпілотні комплекси Bayraktar TB2, але й також – протитанкові ракети Javelin та штурмовики Су-25

Сьогодні Defence Express із посиланням на повідомлення Генерального штабу Збройних Сил України розповідав, що сьогодні, 26 травня, на загальновійськовому полігоні міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів у Рівненській області проходять інструкторсько-методичні заняття (ІМЗ).

Мета цього заходу була окреслена в загальних рисах - показати нові форми та методи дій підрозділів різних родів військ, сил і видів, які застосовуються за єдиним замислом.

Тепер Генеральний штаб ЗСУ вирішив доповнити раніше озвучену інформацію. Зокрема – розповісти, що під час ІМЗ відбулось відпрацювання дій у складі батальйонної тактичної групи, складеної із основних сил, штурмових груп, групи розмінування та розгородження.

Така БТГр відпрацювала активні дії, зокрема наступ із положення безпосереднього зіткнення з противником.

Спочатку – в смузі наступу були нанесені точкові удари по виявленим цілям. Далі - була виконана стрільба з танків, які діяли під прикриттям протитанкових ракетних комплексів Javelin, "Корсар", "Фагот", "Стугна".

Вогневе ураження опорних пунктів противника виконали підрозділи артилерії.

Підтримку з повітря забезпечували літаки Су-25 та армійська авіація Сухопутних військ ЗС України. Повітряну розвідку та коригування вогню забезпечував безпілотний комплекс Bayraktar TB2.

Завдяки димовій завісі та ефекту раптовості штурмові групи висунулись до переднього краю оборони.

Групи розмінування та розгородження розширили пророблені проходи для проходу основних сил та провели розмінування місцевості.

Читайте також: Поки нема новітніх ЗРК: як Збройні Сили тренуються відбивати повітряні атаки ворога