xcounter
#

​Збройні Сили готуються до тактичних навчань із застосуванням Bayraktar TB2

​Збройні Сили готуються до тактичних навчань із застосуванням Bayraktar TB2
2785

У навчаннях візьме участь 28-а окрема механізована бригада Збройних Сил України

Невдовзі на полігоні Широкий Лан пройдуть великі військові навчання з бойовою стрільбою та використанням Bayraktar TB2. У маневрах візьме участь 28-а окрема механізована бригада ЗСУ.

"В ході маневрів відпрацьовуються на практиці питання злагодження та взаємодії піхоти, бронетехніки, роботи систем реактивної та ствольної артилерії, безпілотних літальних апаратів, комплексного застосування різних засобів ураження. Для максимальної ефективності підготовки та об’єктивності оцінки результатів навчань в ході відпрацювання зачистки урбанізованої місцевості використовується система "лазертаг", - повідомляє Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України.

Читайте також: ​Rheinmetall показав війну найближчого майбутнього: коли наземні дрони домінують на полі бою (відео)
Навчання ЗСУ
У навчаннях візьмуть участь підрозділи 28-ої бригади

Водночас у районі "Широкого Лану" вже не перший день "працюють" Bayraktar TB2, про що свідчить дані з flightradar24. За даними цього ресурсу "невідомий літальний апарат 12345678" з ранку 24 листопада "нарізає" круги над полігоном. А днем раніше це самий "невідомий об’єкт" вилетів з авіабази у Старокостянтинові, де базуються Bayraktar TB2.

Bayraktar TB2
Маршрут Bayraktar TB2 у небі над полігоном

За інформацією Defense Express під час навчань турецькі дрони будуть виконувати не тільки завдання із розвідки та наведення засобів ураження, а і відпрацюють самостійне знищення цілей.

Підготовку до навчань вже особисто перевірив Командувач Сухопутних Військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський, який також перевірив розбудову інфраструктури полігону "Широкий Лан".

Олександр Сирський
Командувач Сухопутних Військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський

Мова йде про створення спеціального комплексу для відпрацювання боїв у місті. Окрім того, завершується спорудження містечка де проживатимуть військовослужбовці, що проходять підготовку на полігоні.

Широкий Лан
На полігоні "Широкий Лан" створюється сучасна інфраструктура для військових

"Дуже важливо, що наші військовослужбовці під час підготовки у 235 навчальному центрі проживатимуть у чистих теплих просторих приміщеннях, обладнаних усім необхідним, зможуть менше відволікатися на організацію побуту і зосередитися над засвоєнням навчальних програм", - заявив Олександр Сирський.

Читайте також: "Повітряна подушка" з "Нептуном": миколаївський ракетний катер "Богомол"
Т-64 БМП-2 Т-64 БМП-2 БТР-80 БМП-2