xcounter
#

Україна створює ефективну систему Територіальної оборони: яким буде оснащення ТРО (фото)

3592
Україна створює ефективну систему Територіальної оборони: яким буде оснащення ТРО (фото)

В 2020 році Сухопутні війська ЗСУ провели 52 заходи із підготовки підрозділів ТРО, до яких було залучено близько 7000 військовослужбовців. При цьому 11 бригад ТРО було відмобілізовано частково, одну бригаду ТРО – було відмобілізовано повністю.

Командування Сухопутних військ ЗС України проводить науково-практичну конференцію з керівним складом територіальної оборони. Організатори конференції ставили за мету заходу виробити єдині погляди на завдання, структуру та напрями розвитку територіальної оборони з урахуванням добровільної участі в ній громадян України, їх підготовки до оборони.

Також мета заходу - проінформувати суспільство про перспективну модель організації територіальної оборони в Україні.

Територіальна оборона
Перед початком науково-практичної конференції учасникам показали оснащення та організацію роботи Центру оперативного управління Командування територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України

Захід відбувається за участю Головнокомандувача Збройних сил України генерал-полковника Руслана Хомчака, інших представників військового керівництва, представників громадських організацій та органів державної влади – парламенту, Міністерства оборони, Генерального штабу ЗС України, Офісу Президента України, Ради національної безпеки та оборони України.

Відкриваючи захід, Головнокомандувач ЗС України Руслан Хомчак наголосив на тому, що створення ефективної системи ТрО має забезпечити обороноздатність країни і першими на захист своїх населених пунктів, в разі загрози, мають встати саме ті громадяни, які там проживають, і знаходяться у складі Територіальної оборони.

Зовнішній вигляд модулю управління бригадою ТРО

Командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський повідомив, що у 2020 році в Сухопутних військах ЗСУ було проведено 52 заходи з підготовки підрозділів ТрО, до яких залучалось близько 7000 військовослужбовців ТрО. В ході цих заходів було частково відмобілізовано 11 бригад ТрО. Одну бригаду було відмобілізовано повністю і вона показала здатність до виконання завдань за призначенням.

Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак та інші учасники конференції знаходяться всередині модулю управління бригадою територіальної оборони
Так виглядає комплект систем управління батальйону чи окремого підрозділу ТРО
Пристрій із комплекту управління діями окремої групи в складі підрозділу ТРО
Також було представлено автономний автоматичний модуль зв'язку та комунікації, який призначений для забезпечення стійкості управління органів управління частин та підрозділів ТрО.