xcounter
#

Піхотинці на Херсонщині тренувались стріляти по наземним цілям із ЗУ-23-2 (фото)

1108
Піхотинці на Херсонщині тренувались стріляти по наземним цілям із ЗУ-23-2 (фото)

Дії українських зенітників отримали високу оцінку від канадських інструкторів, що були присутні як спостерігачі за програмою ЮНІФАЄР

На полігоні "Олешківські піски" в Херсонській області триває бойове злагодження підрозділів 57 окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. Під час одного із занять військовослужбовці зенітного ракетно-артилерійського дивізіону бригади провели навчальні бойові стрільби із зенітних установок ЗУ-23-2.

Як зазначає видання АрміяInform, стрільбами керував начальник протиповітряної бригади полковник Вадим Смородський.

Піхотинці виконували стрільбу із ЗУ-23-2 саме по наземним цілям, за різних заданих відстаней та умов.

Крім безпосередньо стрільб, метою навчань була перевірка здатності бойових розрахунків діяти злагоджено під час виконання вогневих вправ, і також – взаємодіяти із іншими підрозділами бригади.

Загальна мета тренувань - удосконалення практичних навичок командирів та підлеглих діяти в складних ситуаціях на полі бою та управляти підпорядкованими підрозділами та вогнем.

Загалом піхотинці на відмінно впоралися із поставленими завданнями по стрільбі із установок ЗУ-23-2 по наземним цілям, за що й отримали високі оцінки від керівництва бригади.

Також зазначається, що дії українських зенітників отримали високу оцінку від канадських інструкторів, що були присутні як спостерігачі за програмою ЮНІФАЄР.

Читайте також: ​ЗСУ тренуються воювати в "урбані": навчання пройшли у зоні ООС та у ДШВ (фото)