xcounter
#

Морська піхота України відпрацювала тактичні задачі на полігоні - фоторепортаж

460
Морська піхота України відпрацювала тактичні задачі на полігоні - фоторепортаж

Морські піхотинці здійснили польовий вихід та відпрацювали вогневі і тактико-спеціальні завдання

Підрозділи 36-ої окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського розпочали польовий вихід під час якого опрацьовують питання з вогневої, тактико-спеціальної підготовки, а також надання домедичної допомоги та евакуації.

Фоторепортаж з полігону опублікувала служба зв’язків з громадськістю бригади, зазначивши, що на завершальному етапі польового виходу планується проведення батальйонних тактичних навчань.

Зазначимо, що на фотографіях видно, як українські морпіхи використовують снайперську гвинтівку UAR-10 під патрон за стандартом НАТО 7,62х51 від української компанії UKROP. Ця зброя забезпечує високу точність стрільби завдяки тому, що має кучність до 1 кутової хвилини, тобто відхилення становить трохи меньше 30 мм на 100 метрів.

Дивіться також: У війська передана партія відновлених БРДМ-2Л1
Навчання Морської піхоти України Навчання Морської піхоти України Навчання Морської піхоти України Навчання Морської піхоти України Навчання Морської піхоти України Навчання Морської піхоти України Навчання Морської піхоти України Навчання Морської піхоти України